Aleja Wojska Polskiego 1A

E-mail: szkolaMAŁPAsp2lwowek.pl (małpa-@)

Piątek, 19 kwietnia 2024

Znak sprawy: SP2-ZP/12/03/2016

Lwówek Śląski, dnia 09.03.2016r.

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr2

W LWÓWKU ŚLĄSKIM

59-600 Lwówek Śląski, ul. Aleja Wojska Polskiego 1a

Tel. sekretariat 75/ 782 46 59

…………………………………………………………………………………………………

realizując zamówienie na podstawie Art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r.

Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz.U. z 2013r. Poz. 907)

ZAPRASZA

do złożenia oferty cenowej na zadanie pn.:

Przegląd roczny : sprawdzenie stanu technicznego przewodów kominowych, podłączeń paleniskowych, wentylacji (czyszczenia) w budynkach szkoły A, B, C i hali sportowej w Szkole Podstawowej Nr2 w Lwówku Śląskim, ul. Aleja Wojska Polskiego 1a, 59-600 Lwówek Śląski w 2016 roku.

I. Opis sposobu przygotowania propozycji cenowej (ofertowej):

1. Oferta cenowa ma być złożona w formie pisemnej na adres Zamawiającego tj.. Szkoła Podstawowa Nr2, 59-600 Lwówek Śląski, ul. Aleja Wojska Polskiego 1a.
  2. Ceny w niej podane mają być wyrażone cyfrowo i słownie.
  3. Oferta ma być napisana w języku polskim, czytelnie i trwałą techniką.
  4. Oferta ma obejmować :cenę przeglądów w budynkach szkoły A,B,C .
  5. Oferta ma obejmować :cenę przeglądów w hali sportowej.

II. Opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest:

a)  Kontrola przewodów kominowych w budynku szkoły A. Ilość przewodów kominowych ogółem 54 w tym: 1 spalinowy, 53 wentylacyjnych, 1 drzwi wyczystne, 1 kotłownia gazowa. Termin kontroli do dnia 02.11.2016r.

b)  Kontrola przewodów kominowych w budynku B. Ilość przewodów kominowych ogółem 22 w tym: 0 spalinowy, 22 wentylacyjnych. Termin kontroli do dnia 02.11.2016r.

c)  Kontrola przewodów kominowych w budynku szkoły C. Ilość przewodów kominowych ogółem 54 w tym: 1spalinowy, 53 wentylacyjnych, 1 drzwi wyczystne, 1 kotłownia gazowa. Termin kontroli do dnia 02.11.2016r.

d)  Kontrola przewodów kominowych w hali sportowej. Ilość przewodów kominowych ogółem 122 w tym: 13 spalinowych, 109 wentylacyjnych, 1 drzwi wyczystne, 1 kotłownia gazowa. Termin kontroli do dnia 13.05.2016r. i do dnia 02.11.2016r.

Osoba przeprowadzająca kontrolę stanu technicznego przewodów spalinowych i wentylacyjnych powinna posiadać uprawnienia mistrza kominiarskiego.

III. Miejsce i termin złożenia propozycji cenowej (ofertowej):

Ofertę należy złożyć w terminie do 21.03.2016r. do godziny 12:00 w sekretariacie Zamawiającego: Szkoły Podstawowej Nr2, 59-600 Lwówek Śląski, ul. Aleja Wojska Polskiego 1a. Ofertę w formie pisemnej należy złożyć w zamkniętej kopercie w sposób uniemożliwiający przypadkowe jej otwarcie

i opisanej w następujący sposób: nazwa i adres Zamawiającego, nazwa i adres Oferenta, z adnotacją Oferta cenowa  na przeglądy  przewodów kominowych dla Szkoły Podstawowej Nr2 w Lwówku Śląskim w 2016 roku”. Oferty złożone po terminie składania ofert nie będą rozpatrywane.

IV. Uprawnienia upoważniające do wykonywania przeglądów, które należy dołączyć do oferty

1.Kopia uprawnień budowlanych odpowiedniej specjalności

2.Kopia zaświadczenia potwierdzającego wpis na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego

V. Kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej

Kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej jest :

Cena brutto oferty – znaczenie 100%

Zamawiający udzieli zamówienia Oferentowi, którego oferta odpowiada wszystkim wymaganiom przedstawionym w nn. zaproszeniu oraz zostanie oceniona, jako najkorzystniejsza w oparciu
o podane kryterium wyboru.

Załączniki:

1) Załącznik nr 1 – Oferta Wykonawcy.

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

/-/KRZYSZTOF BIELIŃSKI

Wytworzono:2016-03-09 20:14przez:
Opublikowano:2016-03-09 00:00przez: Administrator
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim

• Brak wpisów.