POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

Dnia 23 czerwca 2015 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny i klasowego pożegnania.

Kart w kalendarzu było niemało. Codziennie jedną zdejmował czas. I cóż powiecie, ot przeleciało. Trzy lata minęły jak z bicza trzask. Tu przeżywaliście radość z pierwszych sukcesów i gorycz porażek. W szkole znaleźliście swoich przyjaciół, wspólnie poznaliście otaczający świat. Przed trzema laty do tej szkoły przyprowadzili Was rodzice. Niepewni, trochę przestraszeni, trzymaliście ich mocno za rękę. Dziękujemy naszym rodzicom za wartościowe dary, których nie można kupić za żadne pieniądze. Za trud włożony w nasze wychowanie składamy  Wam podziękowanie. Tak wspaniała i zgrana grupa rodziców, która przez całą trzyletnią edukację zaskakiwała mnie swoją organizacją, sumienną pracą i poświęceniem się dla dobra dzieci.  Dziękuję za nieocenioną i bezinteresowną pomoc oraz zaangażowanie w niesienie pomocy szkole.

Wych. klasy  III d

M.Markulak