WYCIECZKA DO ZAGRANICZNYCH SĄSIADÓW

Dnia 17 czerwca 2015 roku klasa III a z wychowawcą p. Jolantą Kaszubą i klasa III d z wychowawcą p. Marzeną Markulak zawitały w Skalnym Mieście Adrspach w Czechach.

Dzieci zobaczyły formy skalne zbudowane z piaskowca płytowego malowniczo i wspaniale wyrzeźbione przez naturę. 100 metrowe skalne ściany sprawiają często monumentalne wrażenie. Obejrzeliśmy tam skalny wodospad i płynęliśmy łódką po pięknym, szmaragdowym jeziorku starej piaskarni otoczone różnobarwną roślinnością. Zalety Adrspach potrafią zachwycić nawet wybrednych koneserów turystyki górskiej.

Po zwiedzeniu dzieci miały czas na kupienie drobnych pamiątek. Skalisty szlak dał się wszystkim we znaki i nastąpił czas powrotu do domu.

Dziękujemy naszym wspaniałym mamom za pomoc podczas wycieczki.

M.Markulak