WSPANIAŁYCH DZIADKÓW MAMY I MOCNO ICH KOCHAMY

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do występów dzieci przygotowanych dla rodziców lub dziadków. Ale jak często możemy zobaczyć przedstawienie przygotowane specjalnie dla dzieci i dziadków?

Licznie zgromadzeni goście, dzieci i pani Dyrektor Wiesława Fuławka mieli okazję obejrzeć przedstawienie "Jasełka na strychu”, w aranżacji rodziców. Była to najlepsza niespodzianka, jaka mogła spotkać i zadziwić wszystkich. Wszyscy obejrzeli jasełka z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwali kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Pomysłodawczynią występu rodziców była pani Iwona Skrobuk- Jadach zaś oprawę komputerową i muzyczną przygotowała pani Nina Suska. Próby do przedstawienia trwały miesiąc. Rodzice mogą być naprawdę z siebie dumni. Wysiłek wszystkich rodziców biorących udział w przedstawieniu został dziś zrekompensowany uśmiechem dzieci, dziadków i fantastyczną atmosferą, jaka panowała na sali.

W przedstawieniu wystąpili: p.Dorota Babicz, p.Urszula Domańska, p. Małgorzata Gryczon, p. Anna Niski, p. Agnieszka Kuczyńska, p. Beata Latawiec, p. Elżbieta Sienkiewicz, p. Iwona Skrobuk- Jadach, p. Dorota Zatorska- Stempin, p. Karolina Korycka, p. Nina i Paweł Suscy, p. Anna Witkowski, p. Alicja Zarzycka.

Po wspaniałym występie rodziców również dzieci wcieliły się w aktorów.

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Miłość dziadków jest wieczna, bezgraniczna a wnuki ją podsycają, aby nigdy nie wygasła. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Po programie artystycznym magicznej chwili nie było końca. Następnie wnuki obdarowywały swoich ukochanych dziadków upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Osłodą tej pięknej uroczystości były domowe wypieki rodziców. Słodkie smaki w ustach były chwilą a rodzinna miłość i wspomnienia zostaną na zawsze.

Dziękuję wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie klasowej uroczystości.

M.Markulak