Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

28 stycznia 2015 roku w hali sportowej SP 2 został zorganizowany turniej badmintona

Dnia 28 stycznia 2015 roku w hali sportowej SP 2 został zorganizowany turniej badmintona szkół podstawowych oraz gimnazjalnych w ramach programu „Bezpieczne Ferie na Sportowo 2015”.

 W kategorii szkół podstawowych turniej został podzielony na dziewczęta i chłopców, natomiast wśród gimnazjów tylko chłopców.

Przebieg turnieju:

Turniej Badmintona Dziewcząt Szkół Podstawowych:

  1. Mazur Klaudia
  2. Michalska Katarzyna
  3. Półćwiartek Kinga
  4. Mazur Natalia

 

Mazur K.     -      Michalska K. 2 : 1 (21:18, 19:21, 15:12)

Półćwiartek K.   -  Mazur N. 2 : 0 (21:8, 21:6)

Mazur K.      -   Półćwiartek K. 1 : 2 (21:7, 15:21, 10:15)

Michalska K.   - Mazur N.  2 : 0 (21:9, 21:7)

Mazur K.    - Mazur N. 2 : 0 (21:5, 21:6)

Michalska K.  - Półćwiartek K. 0 : 2 (18:21, 9:21)

 

Klasyfikacja końcowa:

 

I miejsce                     Półćwiartek Kinga

II miejsce                    Mazur Klaudia

III miejsce                  Michalska Katarzyna

IV miejsce                  Mazur Natalia

 


Turniej Badmintona Chłopców Szkół Podstawowych:

 

  1. Kocot Marcel
  2. Grabowicz Grzegorz
  3. Swojnóg Filip
  4. Słomiany Bartosz
  5. Mularczyk Michał

 

Kocot M. -Grabowicz G.                    0 : 2 (6:11, 5:11)

Swojnóg F. -Słomiany B.                       2 : 0 (11:7, 11:8)

Kocot M. -Mularczyk M.                    2 : 0 (13:11, 11:7)

Grabowicz G. - Słomiany B.                       2 : 0 (11:6, 11:9)

Swojnóg F.-Mularczyk M.                    2 : 0 (11:9, 11:8)

Kocot M. -Słomiany B.                       0 : 2 (7:11, 9:11)

Grabowicz G.-  Swojnóg F.              2 : 1 (4:11, 11:7, 11:6)

Słomiany B. -Mularczyk M.                    1 : 2 (12:14, 11:8, 6:11)

Kocot M.-Swojnóg F.                         0 : 2 (6:11, 6:11)

Grabowicz G. - Mularczyk M.                    0 : 2 (2:11, 8:11)

 

Klasyfikacja końcowa:

 

I miejsce             Grabowicz Grzegorz

II miejsce            Swojnóg Filip

III miejsce           Mularczyk Michał

IV miejsce          Słomiany Bartosz

V miejsce            Kocot Marcel

 


Turniej Badmintona Chłopców Szkół Gimnazjalnych:

 

  1. Ostański Dawid
  2. Podskarbi Dawid
  3. Zawiślak Dominik
  4. Winiarski Patryk
  5. Suchecki Łukasz

 Ostański D.                                -              Podskarbi D.                      0 : 2 (8:11, 7:11)

Zawiślak D.                                -              Winiarski P.                        2 : 1 (11:8, 9:11, 13:11)

Ostański D.                                -              Suchecki Ł.                         0 : 2 (8:11, 5:11)

Podskarbi D.                             -              Winiarski P.                        2 : 0 (12:10, 11:5)

Zawiślak D.                                -              Suchecki Ł.                         0 : 2 (8:11, 8:11)

Ostański D.                                -              Winiarski P.                        0 : 2 (2:11, 4:11)

Podskarbi D.                             -              Zawislak D.                         2 : 1 (11:7, 7:11, 11:7)

Winiarski P.                                               -              Suchecki Ł.                         0 : 2 (8:11, 7:11)

Ostański D.                                -              Zawiślak D.                         0 : 2 (3:11, 5:11)

Podskarbi D.                             -              Suchecki Ł.                         2 : 0 (11:2, 11:6)

 

Klasyfikacja końcowa:

 

I miejsce             Podskarbi Dawid

II miejsce            Suchecki Łukasz

III miejsce           Zawiślak Dominik

IV miejsce          Winiarski Patryk

V miejsce            Ostański Dawid

  


Frekwencja w tym dniu wyniosła 41 uczestników biorących udział w turniejach oraz grających w piłkę nożną, tenisa stołowego.

 

 

Opracował

                                                                                                                     Grzegorz Połaczewski

Galeria



Przejdź do góry