ANDRZEJKI W ŚWIETLICY

Dnia 27 listopada 2014 roku zorganizowano zabawę andrzejkową w świetlicy. Z tradycjami zapoznały uczniów wychowawczynie. Uroku naszej uroczystości dodały wróżby i słodki poczęstunek przygotowany przez studentów p. Kingę Nesterowicz i p. Wojciecha Kozdrowicz.

Uczestnicy zabawy mogli dowiedzieć się, co dobrego czeka ich w przyszłości, które życzenie spełni się pierwsze, co szykuje dla nich los. Wróżby przeplatane były tańcami przy muzyce. Na ogół nikt nie traktuje wróżb poważnie ,chociaż, mimo wszystko, wiele osób uważa, że jest to tylko zabawa, ale czasem się sprawdza.

Wszyscy dobrze się bawili, miło spędzili czas i zadowoleni z bagażem andrzejkowych wrażeń wrócili do domów.

M.Markulak