III Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej "Opowiedz nam Ojczyzno"

29.11.2022r.  odbył się III Gminny  Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej "Opowiedz nam Ojczyzno" w Szkole Podstawowej w Płóczkach Górnych.

Z radością informujemy, że z  naszej Szkoły wszyscy uczniowie osiągnęli sukces!!

Uczestnicy występowali w 4 kategoriach wiekowych.

W kategorii klas I-III Zofia Nestorowicz z kl. IIa  zdobyła  I miejsce., Milena Bobnis z kl. IIa otrzymała Nagrodę Specjalną Dyrektora Lwóweckiej Biblioteki Publicznej.

W kategorii klas IV-VI Julia Maliszewska z kl. IVa zajęła II miejsce.

W kategorii klas IV-VI Orfeusz Żebrak z kl. Va otrzymał Nagrodę Specjalną Dyrektora Lwóweckiej Biblioteki Publicznej.

W kategorii klas VII-VIII I miejsce zdobyła Iga Burdyna z kl. VIII a, III miejsce Roksana Wrzesińska z kl.VIIIc.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Iwona Modelska