Szlachetna Paczka - kolejny raz będziemy pomagać wybranej rodzinie

Kochani Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i wszyscy ludzie dobrego serca. Nasza szkoła wybrała po raz kolejny rodzinę potrzebującą wsparcia i pomocy w codziennym funkcjonowaniu.

Prosimy Państwa o przyłączenie się do akcji w formie zbiórki pieniędzy, która będzie zorganizowana przez Samorząd Uczniowski o czym będziemy informowac na Facebooku i Librusie, dodatkowo rodzina potrzebuje:
- łóżko, tapczan pojedynczy dla dziewczynki w wieku 7 lat, ponieważ śpią razem ze starsza siostrą
- odkurzacz
- żywność trwałą i środki czystości
- obuwie dla dziewczynki rozmiar 33 (najlepiej zimowe)
- obuwie dla chłopca rozmiar 37
- obuwie dla mamy rozmiar 38 (najlepiej botki lub trapery)
- materiały szkolne
Dodatkowo marzeniem dzieci jest gofrownica i mikser, aby mogli samodzielnie przygotowywać pyszne desery.
Dziewczynka z 6 klasy marzy o tablecie graficznym
Chłopiec z 4 klasy marzy o klockach Lego Technic
Dziewczynka z klasy 1 marzy o piesku maskotce z Psiego Patrolu - pies Marshall (strażak).

Jeśli zechcieliby Państwo pomóc prosimy o przynoszenie rzeczy z powyższej listy do szkoły - dary można przekazać wychowawcom, pracownikom obsługi, w bibliotece szkolnej, u pedagoga - za każdy prezent będziemy bardzo wdzięczni.