BIBLIOTEKI DZIEŃ ZWYKŁY, CHOCIAŻ NIEZWYKŁY…

W poniedziałek 11 października na trzech pierwszych przerwach pojawiło się w sumie 80 uczniów trzymających książki do wypożyczenia!

Ledwo daliśmy radę, by wyrobić się w tak krótkim czasie. Dopiero z czasem, jak zrobiło się luźniej, szybko chwyciliśmy za aparat i trzasnęliśmy kilka fotek.

Szok, ale niektórzy odwiedzili nas po raz pierwszy w tym roku szkolnym. Byli nieźle zaskoczeni, ile mamy przygód, tajemnic i niesamowitych historii do wypożyczenia.

Pozostali to nasi stali „klienci” – przyszli coś oddać, by zabrać kolejną książkę ze sobą.

Każdy kto dziś wypożyczał dostał prezent „ziomalską” zakładkę. Na rewersie, czyli z drugiej strony, okładka ma miejsce na plan lekcji lub tabliczkę mnożenia. Niedługo planujemy zrobić kolejną akcję i rozdać prezenciki dla naszych gości, ale nie mówcie nikomu – to tajemnica…

A wiecie, jakie klasy dziś stanęły na podium w ilości wypożyczeń? Po kilkunastu uczniów przyszło dziś z klas: 2A, 2B, 3A, 3B. Brawo Wy!

Hej, starsi uczniowie, może rewanż?

Tekst i fotografie: Szymon Wrzesiński