SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 2021

Bardzo dobre biegi naszych uczniów oraz awans do Finałów Dolnośląskich w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkolnego Związku Sportowego.

Dnia 7 października 2021 roku na Stadionie Miejskim w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody rozegrane zostały w reżimie sanitarnym w sześciu kategoriach wiekowych drużyn sześcioosobowych tj. igrzyska dzieci dziewcząt (rocznik 2009 i młodsi), igrzyska dzieci chłopców (rocznik 2009 i młodsi), igrzyska młodzieży dziewcząt (rocznik 2007 i 2008), igrzyska młodzieży chłopców (rocznik 2007 i 2008), licealiada młodzieży dziewcząt (rocznik 2000 i młodsi), licealiada młodzieży chłopców (rocznik 2000 i młodsi). Organizatorem zawodów był Powiatowy SZS w Lwówku Śląskim, zawody finansowane były ze środków dotacji Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz Powiatu Lwóweckiego. Kierownikiem zawodów był  p. Grzegorz Połaczewski. W zawodach wystartowało około 120 zawodniczek i zawodników szkół Powiatu Lwóweckiego. Zwycięzcy poszczególnych biegów awansowali do Finału Dolnośląskiego, który zaplanowany jest na 12 października 2021 roku w Twardogórze. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

IGRZYSKA DZIECI – ROCZNIK 2009 I MŁODSI (KLASY VI i MŁODSI)

Dziewczęta - dystans – 6 x 800m

I miejsce              SP nr 1 Lwówek Śląski      op. Marek Bialic

II miejsce             SP Pławna                          op. Jolanta Śliwińska

III miejsce            SP Wleń                             op. Marta Świerczyńska - Janur

IV miejsce            SP nr 2 Lwówek Śląski      op. Magdalena Pawłowicz

V miejsce             SP nr 1 Lwówek Śląski      op. Marek Bialic (PK)

SP 2 Lwówek Śląski:

Chodzińska Livia, Dancewicz Weronika, Faltyn Emilia, Galek Lena, Gelleta Hanna, Kamoda Nadia, Liput Aleksandra, Ryba Maja

Chłopcy - dystans  – 6 x 1000m

I miejsce              SP nr 2 Lwówek Śląski      op. Grzegorz Połaczewski

II miejsce             SP nr 1 Lwówek Śląski     op. Marek Bialic

SP 2 Lwówek Śląski:

Baszak Wiktor, Kopiec Adrian, Kopyto Oliwier, Kostrubiec Adrian, Makowiecki Jakub, Matkowski Dominik, Zembrzycki Tymoteusz, Złotek Aleksander

IGRZYSKA MŁODZIEŻY  –  ROCZNIK 2007/2008 (KLASY VII/VIII)

Dziewczęta - dystans – 6 x 1000m

I miejsce              SP 2 Lwówek Śląski          op. Magdalena Pawłowicz

II miejsce             SP nr 1 Lwówek Śląski    op. Marek Bialic

III miejsce            SP nr 1 Gryfów Śląski     op. Mirosław Mleczek

SP 2 Lwówek Śląski:

Niedzielska Julia,  Rapir Oliwia, Rosołek Weronika, Sikora Wiktoria, Widuch Lena, Witkowska Maja, Witkowska Milena.

Chłopcy - dystans  – 6 x 1200m

I miejsce              SP nr 2 Lwówek Śląski      op. Grzegorz Połaczewski

II miejsce             SP Mirsk                             op. Jarosław Wichowski

III miejsce            SP nr 1 Gryfów Śląski      op. Mirosław Mleczek

SP 2 Lwówek Śląski:

Draj Konrad, Duch Martin, Huzarewicz Dominik, Kolasiński Adrian, Niedzielski Wiktor, Ostyński Jakub, Paciejewski Bartosz, Siedlecki Filip.

LICEALIADA MŁODZIEŻY – ROCZNIK 2000 i młodsi

Dziewczęta - dystans – 6 x 1000m