Wręczenie statuetek i stypendiów na koniec roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. w auli zostały wręczone najważniejsze wyróżnienia dla ósmoklasistów oraz listy gratulacyjne dla rodziców.

Statuetka Wzorowego Absolwenta 2021 - jest to najważniejsze odznaczenie przyznawane przez Radę Pedagogiczną naszej szkoły. Otrzymują ją uczniowie kończący 8 klasę. Wzorowi absolwenci odznaczają się wysoką kulturą osobistą, zaangażowaniem w życie szkoły, życzliwością i sumiennym  wykonywaniem swoich obowiązków, nie tylko w ostatnim roku nauki ale także jako młodsi uczniowie.

W tym roku wręczono 4 Statuetki Wzorowych Absolwentów:

♥️ Eliza Kopeć

♥️ Lena Zimmer

♥️ Wiktor Bober

♥️ Michał Grudniewicz

GRATULUJEMY ????

Nagrody Stypendium Burmistrza Gmina i Miasto Lwówek Śląski. W roku pandemii i izolacji trudno było uczniom w pełni pokazać swoje możliwości i talenty. Mimo wszystko udało się wytypować 5 kandydatów do stypendium za osiągnięcia. Nagrody od Pani Burmistrz otrzymali:
???? Lena Zimmer
???? Eliza Kopeć
???? Norbert Herba
???? Ignacy Zabłocki
???? Dominik Karp
GRATULUJEMY ????

Na zakończenie szkoły podstawowej wyróżniamy zaangażowanych sportowców, którzy godnie reprezentowali SP2 podczas zawodów w klasach 4-8. W tym roku lista docenionych przez Radę Pedagogiczną osób jest bardzo długa - zobaczcie sami! ????⚽️????????????????????????????

1. Hubert Burdukiewicz

2. Alan Cymon

3. Weronika Gogola

4. Wiktoria Gogola

5. Norbert Herba

6. Dominik Karp

7. Dominik Kufel

8. Mateusz Suski

9. Ignacy Zabłocki

10. Eliza Kopeć

11. Lena Zimmer

12. Maja Kowalska

13. Bartosz Pietruszka

14. Tymoteusz Mazurek

Szczęśliwi Rodzice uczniów kończących szkołę podstawową z wysokimi osiągnięciami dydaktycznymi.

Gratulujemy - możecie być z siebie dumni, dajecie swoim dzieciom coś czego nikt im nie zdoła zabrać - wsparcie, akceptację, pomoc i bezgraniczną miłość.

Źródło tektu i zdjęć: https://www.facebook.com/sp2lwowekslaski

Autorzy zdjęć: Małgorzata Kulanica