WICEMISTRZOSTWO GMINY W TENISIE STOŁOWYM IM

Dnia 22 stycznia 2020 roku w Sali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Gminy i Miasta Lwówek Śląski SZS w Tenisie Stołowym Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2005-2006).

Organizatorem zawodów był MGSZS w Lwówku Śląskim oraz SP 3 Lwówek Śląski. Zawody finansowane ze środków dotacji  Gminy i Miasta Lwówek Śląski. Stawką rozgrywek był awans do Finałów Powiatu Lwoweckiego. Nasi uczniowie w składzie Mikołaj Ryba oraz Igor Nestorowicz (uczniowie klas sportowych) ostatecznie zajęli drugie miejsce. Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Połaczewski. Kierownikiem zawodów oraz sędzią głównym zawodów był   p. Artur Lipski. Gratulacje do wszystkich drużyn.

Opracował

G. Połaczewski