- Odwiedziny: 3128207
- Do końca roku: 251 dni
- Do wakacji: 58 dni
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim
-
Statystyki
II HALOWY MIKOŁAJKOWY MITING LEKKOATLETYCZNY – „LIGA SKOCZKÓW 2019”
Dnia 18 grudnia 2019 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbył się II Halowy Mikołajkowy Miting Lekkoatletyczny – „Liga Skoczków 2019”.
Organizatorem imprezy sportowej byli nauczyciele wychowania fizycznego z SP 2 w Lwówku Śląskim (Magdalena Pawłowicz, Mirosław Kobiałka, Mariusz Porszko, Grzegorz Połaczewski). Zawody finansowane był ze środków dotacji Gminy i Miasta Lwówek Śląski. W mitingu prawo startu miały dzieci od klasy pierwszej do ósmej Szkoły Podstawowej. Konkurencje lekkoatletyczne: bieg 40m, bieg 40m przez płotki, 200m przez płotki, 400m przez płotki, 600m przez płotki, pchnięcie kulą 1kg, 2kg, 3kg oraz skok wzwyż. W zawodach wystartowało około 215 uczniów szkoły.
Przebieg zawodów:
BIEG 40m DZIEWCZĄT (I-II 2011-2012)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Szewczyk Emilia |
6,71 |
I |
2 |
Falgier Lena |
6,72 |
II |
3 |
Sawicka Maja |
6,96 |
III |
4 |
Sznapka Justyna |
7,50 |
IV |
5 |
Reich Julia |
7,77 |
V |
6 |
Pałęga Hanna |
7,80 |
VI |
7 |
Bettoumia Ines |
9,76 |
VII |
BIEG 40m CHŁOPCÓW (I-II 2011-2012)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Matkowski Dominik |
6,53 |
I |
2 |
Latarowski Jerzy |
6,59 |
II |
3 |
Żebrak Orfeusz |
6,60 |
III |
4 |
Kowalczyk Alan |
6,78 |
IV |
5 |
Boilerehauge Kasper |
7,20 |
V |
6 |
Berliński Dawid |
7,26 |
VI |
7 |
Ambrożewicz Alan |
7,55 |
VII |
8 |
Jonak Dominik |
7,82 |
VIII |
9 |
Miroszek Stanisław |
7,82 |
IX |
10 |
Skrucha Daniel |
8,45 |
X |
BIEG 40m PRZEZ PŁOTKI DZIEWCZĄT (I-II 2011-2012)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Olszewska Natalia |
8,23 |
I |
2 |
Niedzielska Wiktoria |
8,38 |
II |
3 |
Jaśkiewicz Aniela |
9,02 |
III |
4 |
Kwiatkowska Maja |
9,27 |
IV |
5 |
Jedynak Barbara |
10,81 |
V |
6 |
Kowalczyk Oliwia |
10,85 |
VI |
7 |
Zdanowicz Julia |
10,29 |
VII |
8 |
Żydzińska Ala |
11,30 |
VIII |
BIEG 40m PRZEZ PŁOTKI chłopców (I-II 2011-2012)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Wojtasik Marcel |
6,87 |
I |
2 |
Wieczorek Kacper |
7,83 |
II |
3 |
Sikora Kuba |
7,86 |
III |
4 |
Konarski Piotr |
8,08 |
IV |
5 |
Jakubowski Kornel |
8,26 |
V |
6 |
Trzeciak Miłosz |
8,57 |
VI |
7 |
Andrukiewicz Samuel |
8,96 |
VII |
8 |
Cieślak Marcin |
9,01 |
VIII |
9 |
Suchecki Leon |
9,60 |
IX |
10 |
Korycki Ignacy |
9,91 |
X |
11 |
Dancewicz Gabriel |
10,53 |
XI |
12 |
Łankowski Ksawery |
11,18 |
XII |
13 |
Karpowicz Michał |
12,93 |
XIII |
BIEG 200m PRZEZ PŁOTKI chłopców (I-II 2011-2012)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Baszak Wiktor |
24,17 |
I |
2 |
Grześków Filip |
26,17 |
II |
3 |
Sojka Bartosz |
27,79 |
III |
4 |
Hanasz Dariusz |
28,13 |
IV |
5 |
Drużga Filip |
28,60 |
V |
6 |
Kolasiński Alan |
28,80 |
VI |
7 |
Poniźniak Olaf |
29,51 |
VII |
8 |
Zieliński Maciej |
30,10 |
VIII |
9 |
Zembrzycki Fabian |
32,13 |
IX |
10 |
Mocyk Patryk |
32,69 |
X |
11 |
Biegała Jakub |
33,33 |
XI |
12 |
Janz Alan |
34,52 |
XII |
13 |
Krupa Krzysztof |
35,89 |
XIII |
SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (I-II 2011-2012)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Kozdrowska Ewa |
105 |
I |
2 |
Piotrowska Sara |
100 |
II |
3 |
Dymitorca Wiktoria |
100 |
III |
4 |
Dębicka Lidia |
90 |
IV |
5 |
Nowakowska Oliwia |
90 |
V |
6 |
Maliszewska Julia |
90 |
VI |
7 |
Hutnik Sylwia |
80 |
VII |
SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (I-II 2011-2012)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Choniawko Hubert |
110 |
I |
2 |
Przybyło Kacper |
105 |
II |
3 |
Fojna Dawid |
100 |
III |
4 |
Szlempo Oliwer |
100 |
IV |
5 |
Filipczak Mateusz |
80 |
V |
PCHNIĘCIE KULĄ 1kg DZIEWCZĄT (I-II 2011-2012)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Gelleta Hanna |
5,25 |
I |
2 |
Piotrowska Wiktoria |
4,30 |
II |
3 |
Piekarz Lena |
4,00 |
III |
4 |
Giedrys Natalia |
3,40 |
IV |
5 |
Szczyrbak Zuzanna |
2,60 |
V |
PCHNIĘCIE KULĄ 1kg DZIEWCZĄT (I-II 2011-2012)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Kufel Dawid |
5,00 |
I |
2 |
Jaśko Krzysztof |
4,70 |
II |
3 |
Pałasiuk Michał |
4,60 |
III |
4 |
Michalski Wojciech |
4,10 |
IV |
5 |
Fedor Łukasz |
3,70 |
V |
6 |
Król Jakub |
3,55 |
VI |
7 |
Chudzikowski Miłosz |
3,35 |
VII |
8 |
Zając Kacper |
3,10 |
VIII |
9 |
Ferenc Patryk |
2,35 |
IX |
BIEG 40m DZIEWCZĄT (III-IV 2009-2010)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Kałużyńska Klaudia |
6,08 |
I |
2 |
Zabłocka Weronika |
6,53 |
II |
3 |
Górska Natalia |
6,85 |
III |
4 |
Ryba Maja |
6,92 |
IV |
5 |
Horanin Ola |
7,27 |
V |
6 |
Michalska Julia |
7,35 |
VI |
7 |
Wiśniewska Julia |
7,44 |
VII |
8 |
Szawłowska Dominika |
7,47 |
VIII |
9 |
Winiarska Nina |
7,91 |
IX |
BIEG 40m CHŁOPCÓW (III-IV 2009-2010)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Kopyto Oliwier |
5,62 |
I |
2 |
Kropiec Adrian |
5,79 |
II |
3 |
Brocławik Kordian |
5,85 |
III |
4 |
Podgórski Wiktor |
6,22 |
IV |
5 |
Trybała Arek |
6,62 |
V |
6 |
Zabawa Dominik |
7,08 |
VI |
7 |
Ślusarek Piotr |
7,21 |
VII |
8 |
Złotek Olek |
7,80 |
VIII |
9 |
Thiel Alan |
7,88 |
IX |
10 |
Wypych Aleksander |
7,97 |
X |
BIEG 40m PRZEZ PŁOTKI DZIEWCZĄT (III-IV 2009-2010)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Suduł Aleksandra |
7,58 |
I |
2 |
Stankiewicz Lena |
8,20 |
II |
3 |
Stec Oktawia |
8,25 |
III |
4 |
Rejch Amanda |
8,52 |
IV |
BIEG 40m PRZEZ PŁOTKI CHŁOPCÓW (III-IV 2009-2010)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Kulanica Kasjan |
7,71 |
I |
2 |
Skulski Seweryn |
8,29 |
II |
3 |
Zembrzycki Tymoteusz |
8,41 |
III |
4 |
Bunikowski Wojciech |
8,71 |
IV |
5 |
Leszkiewicz Wiktor |
9,08 |
V |
BIEG 200m PRZEZ PŁOTKI DZIEWCZĄT (III-IV 2009-2010)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Kwacz Agata |
29,30 |
I |
BIEG 200m PRZEZ PŁOTKI CHŁOPCÓW (III-IV 2009-2010)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Kostrubiec Adam |
24,80 |
I |
2 |
Puchalski Marcel |
25,77 |
II |
3 |
Wesołowski Marcel |
28,38 |
III |
SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (III-IV 2009-2010)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Karpowicz Anna |
95 |
I |
2 |
Fryczka Monika |
95 |
II |
3 |
Kwas Izabela |
85 |
III |
SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (III-IV 2009-2010)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Okrzeja Michał |
100 |
I |
2 |
Nakielski Jan |
95 |
II |
3 |
Kurciak Adrian |
80 |
III |
PCHNIĘCIE KULĄ 1kg DZIEWCZĄT (III-IV 2009-2010)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Skiba Laura |
6,90 |
I |
2 |
Pieles Marika |
6,38 |
II |
3 |
Kamoda Nadia |
5,70 |
III |
4 |
Thiel Nadia |
5,60 |
IV |
5 |
Król Nadia |
5,56 |
V |
6 |
Rzeźwicka Joanna |
5,45 |
VI |
7 |
Sieroń Agata |
5,18 |
VII |
8 |
Woźniak Zuzanna |
4,96 |
VIII |
PCHNIĘCIE KULĄ 1kg CHŁOPCÓW (III-IV 2009-2010)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Rudnicki Maciej |
7,90 |
I |
2 |
Wąs Wiktor |
7,40 |
II |
3 |
Chodziński Nikodem |
4,90 |
III |
4 |
Proski Alex |
4,87 |
IV |
BIEG 40m DZIEWCZĄT (V-VI 2007-2008)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Rosołek Weronika |
5,60 |
I |
2 |
Giera Oliwia |
5,61 |
II |
3 |
Koman Wiktoria |
5,94 |
III |
4 |
Krzyszczak Sandra |
6,11 |
IV |
5 |
Skrucha Amelia |
6,15 |
V |
6 |
Dąbal Emanuela |
6,36 |
VI |
7 |
Duszuk Wiktoria |
7,22 |
VII |
BIEG 40m CHŁOPCÓW (V-VI 2007-2008)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Górski Jacek |
5,47 |
I |
2 |
Zembrzycki Olek |
5,60 |
II |
3 |
Suski Mateusz |
5,76 |
III |
4 |
Niedzielski Wiktor |
5,92 |
IV |
5 |
Filipczak Jakub |
5,92 |
V |
6 |
Krzysiak Kuba |
6,27 |
VI |
7 |
Gertel Damian |
6,49 |
VII |
8 |
Dancewicz Franek |
6,54 |
VIII |
9 |
Batolik Szymon |
7,02 |
IX |
BIEG 40m PRZEZ PŁOTKI DZIEWCZĄT (V-VI 2007-2008)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Szwemin Amelia |
7,25 |
I |
2 |
Zając Marlena |
7,91 |
II |
3 |
Niedzielska Julia |
8,93 |
III |
BIEG 40m PRZEZ PŁOTKI CHŁOPCÓW (V-VI 2007-2008)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Mazurek Tymoteusz |
6,28 |
I |
2 |
Draj Konrad |
6,61 |
II |
3 |
Ostrowski Kacper |
6,92 |
III |
BIEG 400m PRZEZ PŁOTKI DZIEWCZĄT (V-VI 2007-2008)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Rapir Oliwia |
49,48 |
I |
2 |
Widuch Lena |
49,79 |
II |
3 |
Tomczyk Natalia |
55,81 |
III |
BIEG 400m PRZEZ PŁOTKI CHŁOPCÓW (V-VI 2007-2008)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Burdukiewicz Hubert |
41,52 |
I |
2 |
Kufel Dominik |
43,79 |
II |
3 |
Duch Martin |
44,69 |
III |
4 |
Siedlecki Filip |
45,31 |
IV |
SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (V-VI 2007-2008)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Witkowska Milena |
105 |
I |
2 |
Dancewicz Weronika |
105 |
II |
3 |
Chabiniak Paulina |
100 |
III |
4 |
Witkowska Maja |
100 |
IV |
5 |
Kumoś Wiktoria |
100 |
V |
6 |
Ambrożewicz Nikola |
95 |
VI |
7 |
Darul Julia |
95 |
VII |
8 |
Burdyna Iga |
95 |
VIII |
SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (V-VI 2007-2008)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Paciejewski Bartosz |
135 |
I |
2 |
Listwan Tymoteusz |
130 |
II |
3 |
Gelleta Igor |
115 |
III |
4 |
Ostyński Jakub |
110 |
IV |
5 |
Mazur Krystian |
100 |
V |
PCHNIĘCIE KULĄ 2kg DZIEWCZĄT (V-VI 2007-2008)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Kijanka Weronika |
7,90 |
I |
2 |
Kogut Wiktoria |
7,90 |
II |
3 |
Żwirska Wiktoria |
7,60 |
III |
4 |
Sikora Wiktoria |
7,40 |
IV |
5 |
Jedynak Gabriela |
6,70 |
V |
6 |
Pawlik Agata |
6,25 |
VI |
PCHNIĘCIE KULĄ 2kg CHŁOPCÓW (V-VI 2007-2008)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Wynik |
Miejsce |
1 |
Kolasiński Adrian |
11,24 |
I |
2 |
Huzarewicz Dominik |
9,20 |
II |
3 |
Przybyło Jakub |
8,66 |
III |
4 |
Korycki Marcin |
8,25 |
IV |
5 |
<p align= | <