SERBRO DLA CHŁOPCÓW W PIŁCE RĘCZNEJ IGRZYSK DZIECI

Dnia 9 kwietnia br. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej SZS w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Dolnośląskich Igrzysk Dzieci (klasy IV-VI Szkół Podstawowych).

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku Śląskim, Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim. Zawody finansowane był ze środków dotacji SZS Dolny Śląsk we Wrocławiu. W rozgrywkach prawo startu miały pierwsze i drugie miejsca  z obu rozegranych wcześniej półfinałach strefowych. Najlepsza drużyna z turnieju awansowała   do Finału Dolnośląskiego (ścisła czwórka wśród szkół).  Kierownikiem zawodów był koordynator imprez sportowych PSZS w Lwówku Śląskim Grzegorz Połaczewski. Sędzią głównym wszystkich spotkań był Pan Ryszard Młyńczyk. Najlepsze drużyny był dekorowane przez Dyrektora SP 2  w Lwówku Śląskim Pan Krzysztof Bieliński. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

WYNIKI  TECHNICZNE

Pierwszy półfinał

SP WĘGLINIEC                                 -              SP 2 KAMIENNA GÓRA                   10 : 5     (7 : 1)

Drugi półfinał

SP 2 LWÓWEK ŚLASKI                    -              SP MIRSK                                           8 : 7        (5 : 4)

Mecz o 3 miejsce

SP 2 KAMIENNA GÓRA                   -              SP MIRSK                                           11 : 9     (5 : 5)

Mecz o 1 miejsce

SP 2 LWÓWEK ŚLĄSKI                    -              SP WĘGLINIEC                                  12 : 15   (8 : 9)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PÓŁFINAŁU

1. SZKOŁA PODSTAWOWA  WĘGLINIEC                                                             op. Roman Smętek

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 LWÓWEK ŚLĄSKI                                          op. Mirosław Kobiałka

3. SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 2 KAMIENNA GÓRA                                          op. Piotr Ochrymczuk

4. SZKOŁA PODSTAWOWA MIRSK                                                                        op.  Jarosław Wichowski

Składy drużyn:

SP Węgliniec: Patryk Blatkiewicz, Adrian Charytaniak, Kajetan Cieślar, Filip Komarzyniec, Olgierd Lichnerowicz, Kacper Proć, Wiktor Reguła, Wiktor Trela, Piotr Urbanowicz, Patryk Wajda, Jakub Zasowski, Jeremi Zasowski.

SP 2 Lwówek Śląski: Hubert Burdukiewicz, Michał Cieślak, Alan Cymon, Norbert Herba, Dominik Huzarewicz, Dominik Karp, Dominik Kufel, Bartosz Polarczyk, Bartosz Piertuszka, Miłosz Rybiałek, Jakuba Samoraj, Dominik Suski, Michał Zabawa, Ignacy Zabłocki.

SP 2 Kamienna Góra: Tomasz Baran, Jakub Bocheński-Lesiuk, Aleksander Kocoń, Kamil Leśniak, Dominik Marczak, Marcel Matujzo, Maciej Maziakowski, Michał Rozmus, Maciej Stawarz, Kacper Wróblewski.

SP Mirsk: Przemysław Bielewski, Szymon Makowski, Jakub Miczka, Sergey Skoropad, Jakub Szabla, Jakub Tomasik, Kamil Tomasik, Wiktor Tracz.

Opracował G. Połaczewski