WYCIECZKA DO OŚRODKA EDUKACYJNEGO W MYŚLIBORZU

W dniach 19-20 marca br. uczniowie klas piątych (Vb, Vc, Vd) udali się na wycieczkę do Ośrodka Edukacyjnego CEEiK „Salamandra” w Myśliborzu.

Nasi uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach z zakresu: Fotosynteza – magiczna fabryka pokarmów, Woda – czy każdą wodę można pić, Zwierząt naszych lasów oraz Tkactwo w praktyce. W czasie wolnym od zajęć dzieci wybrały się na wycieczkę pieszą do Wąwozu, korzystały z dobrodziejstwa ośrodka edukacyjnego, czyli boiska do siatkówki, świetlicy z telewizją, świetlicy ze stołem do tenisa stołowego oraz piłkarzykami. Dodatkowo dzieci uczyły się samodzielności poprzez robienie własnej kolacji oraz śniadania, ścielenia łóżka do spania. Opiekunami wycieczki byli Pani Magdalena Pawłowicz, Anna Urbańska oraz Pan Grzegorz Połaczewski.