II integracyjne spotkanie z uczniami z Zespołu Placówek Edukacyjno - Wychowawczych

18 stycznia 2019 r. grupa z oddziału przedszkolnego 0 a, klasa I b i III a  gościły po raz drugi w naszej szkole uczniów klas I-III z Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Lwówku Śląskim.

Było to II integracyjne spotkanie pod hasłem „Bałwankowo – kolorowo”.

Zebranych serdecznie przywitał pan wicedyrektor Krzysztof Marecki, po czym uczestnicy rozpoczęli zabawę uroczystym polonezem.

Uczniowie zaprzyjaźnionych  szkół integrowali się podczas warsztatów plastycznych, zabaw i wspólnym poczęstunku.

Spotkanie dostarczyło dzieciom wiele radości. Na koniec goście otrzymali upominki od naszych uczniów z podziękowaniem za miłe spotkanie  wraz z zaproszeniem na przyszły rok.

J. Chudzik