Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Podsumowanie XIII Powiatowego Konkursu Twórczości Plastycznej "Dekoracje świąteczne z masy solnej- Kolorowe Święta z motywem patriotycznym..."

To już trzynasta edycja niezwykle popularnego i lubianego przez uczniów konkursu, który co roku aktywizuje uczniów z naszej szkoły, ale przede wszystkim dzieci i młodzież z powiatu lwóweckiego.

W tym roku w konkursie wzięło udział 10 szkół powiatu lwóweckiego. Komisja miała niezwykle trudny wybór ze względu na ilość prac oraz wspaniałe pomysły i twórcze podejście do tematu konkursu.

 http://www.sp2lwowek.szkolnastrona.pl/files/pl/NINA%20podsumowanie%20MASY%20SOLNEJ.jpg

W kategorii 7-10 lat przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

I m. Alicja Laszczyńska  Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

II m. Martyna Frydrych Szkoła Podstawowa w Uboczu

III m. Wiktoria Dymitroca Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

 

wyróżnienia:

1. Adrian Kurciak Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

2. Julia Reich Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

3. Nadia Thiel Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

4. Marcel Nerko Szkoła Podstawowa nr 1 w Lwówku Śląskim

5. Bartosz Kryza Szkoła Podstawowa w Niwnicach

6. Dominik Lech Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

7. Zuzanna Woźniak Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

8. Paweł Szerszeniuk Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

9. Weronika Wach Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

 

W kategorii 11-14 lat przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

I m. Lena Szmajło Szkoła Podstawowa w Pławnej

II m. Amelia Radyno Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

III m. Łukasz Szmajło Szkoła Podstawowa w Pławnej

 

wyróżnienia:

1. Oliwia Staszkowian Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

2. Karol Podobiński Szkoła Podstawowa w Pławnej

3. Julia Łastowska Szkoła Podstawowa we Wleniu

4. Wiktoria Gawlak Szkoła Podstawowa w Uboczu

5. Elżbieta Stempin Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

6. Kajetan Chorążyczewski Szkoła Podstawowa w Pławnej

7. Aleksander Bagiński Szkoła Podstawowa w Płóczkach Górnych

 

Ponadto przyznano nagrody specjalne:

1. Starosty Lwóweckiego p. Daniela Koko- Maciej Zieliński Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

2. Starosty Lwóweckiego p. Daniela Koko- Marek Magierowski Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

3. Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Marioli Szczęsnej-  Dominik Radyno Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu                

4. Przewodniczącego Rady Miejskiej Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Dawida Kobiałki- Dominik Kossowski Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

5. Przewodniczącego Rady Miejskiej Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Dawida Kobiałki-  Dawid Kossowski Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu  

6. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śl. p. Krzysztofa Bielińskiego- Andrzej Horbanowicz Szkoła Podstawowa w Niwnicach

7. Dyrektora Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji p. Haliny Klebanowicz- Wiktoria Sulich Szkoła Podstawowa w Pławnej

 

            Składamy serdeczne podziękowania wszystkim szkołom, które wzięły udział w naszym konkursie oraz wszystkim sponsorom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody dla autorów najpiękniejszych prac. To dzięki nim mogliśmy nagrodzić tak wielu uczniów, uczestników konkursu.

           Uroczyste wręcznie nagród i wyróżnień odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim dnia 8 grudnia 2018 r. Na wystawę pokonkursową zapraszamy do Kościoła Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim w dniach 19 grudnia 2018 r. do 8 stycznia 2019 r.

 

WYNIKI KONKURSU SZKOLNEGO:

 

 Klasy I-IV

I m. Maja Grześków IVB

II m. Bartosz Ryba IVB

III m. Lidia Dębicka IA

wyróżnienia:

1. Maja Witkowska IVB

2. Milena Witkowska IVB

3. Kacper Przybyło IC

4. Nikola Murzyńska IIB

5. Aleksander Złotek IIA

6. Weronika Zabłocka IIA

7. Nadia Kamoda IIA

8. Amanda Reich IIC

9. Alan Thiel IIA

10. Natalia Górska IIIA

11. Maja Ryba IIC

12. Filip Giecewicz IC

13. Alex Proski IIB

14. Aleksandra Horanin IIB

15. Lena Galek IIA

16. Oskar Florczak IIB

17. Kacper Wieczorek IB

 

Klasy V-VIII

I m. Wiktoria Żwirska VA

II m. Julia Szczerbaniewicz VIIIC

III m. Adrian Hetel VD

wyróżnienia:

1. Agata Pawlik VA

2. Wiktoria Florczak VA

3. Bartosz Szawłowski VIB

4. Wiktoria Szczerbaniewicz VIIIC

 

Organizatorzy: Aleksandra Wrzesińska, Ewa Siwka, Barbara Łankowska i Beata Hołyszewska.


Przejdź do góry