DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE 0 A

25 listopada obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

Ta niecodzienna uroczystość była okazją do świetnej zabawy dla dzieci  z grupy 0 A. Każdy przyniósł swoją ulubioną maskotkę. Dzieci miały okazję oderwać się od przedszkolnej codzienności.

Dnia 28 listopada 2018 roku pani bibliotekarka Bogusława Piechurska przeniosła dzieci w magiczny, bajkowy świat. Był test sprawdzający wiedzę o pluszakach z bajek i kreskówek oraz konkursy. Uczniowie rozwiązywali zagadki, krzyżówki i uczyli się zabawnych wierszyków. Poszczególne konkurencje przeplatane były zabawami ruchowymi i piosenkami o misiach.

Bajkowe misie bawią, uczą i wychowują dzieci. Sympatyczni bohaterowie  zawsze mówią prawdę, cenią sobie przyjaźń i dobrą zabawę.

Dziękujemy za wspaniałą lekcję biblioteczną.

Marzena Markulak