PODSUMOWANIE POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „NIEPODLEGŁOŚĆ ZNACZY WOLNOŚĆ – SŁOWO NAJPIĘKNIEJSZE”

Dnia 7 listopada 2018r. w SP nr 3 w Lwówku Śląskim zostały przyznane nagrody za wykonanie najciekawszych prac w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Niepodległość Znaczy Wolność” z okazji 100 lat odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zdjęcie:

W konkursie wzięło udział ponad 100 uczniów. Nasze uczennice zajęły nast. miejsca:

KL. VII – VIII

I miejsce ELŻBIETA STEMPIN kl. VII a

KL. IV – VI

II miejsce WIKTORIA ŻWIRSKA kl. V a

Gratulacje dla wspaniałych dziewczyn!

Koordynatorzy konkursu: Krystyna Gasińska Szawłowska, Małgorzata Zubel

KLASA 6C I 6 B W PARKU TRAMPOLIN GOJUMP WE WROCŁAWIU

16 listopada klasy 6 C i 6 B były we Wrocławiu w Parku Trampolin GOjump. Podczas wspaniałej zabawy na trampolinach oraz w STREFIE PRZYGODY uczniowie doskonalili swoje umiejętności wspinaczkowe i wytrzymałościowe. Po szaleństwach, w drodze do domu, wszyscy posilili się w KFC.