Inauguracja sezonu 2018/2019 wśród MORSÓW

W niedzielę 30 września  o godz.13.00 odbyło się pierwsze grupowe morsowanie dla uczniów i rodziców naszej szkoły.  Z taką inicjatywą wyszli nauczyciele wychowania fizycznego p. Mariusz Proszko i p. Grzegorz Połaczewski,  którzy po raz drugi starają się zachęcić młodzież oraz dorosłych z Gminy Lwówek Śląski do tak niecodziennej aktywności w czasie wolnym od nauki i pracy.

Spotkania odbywają się w Rakowicach Małych koło restauracji Czerwony Rak.  który w Rakowicach nieopodal restauracji Czerwony Rak . Tradycyjnie wszyscy uczestnicy morsowania wspólnie wykonali rozgrzewkę, aby podnieść temperaturę ciała. Punktem głównym spotkania było wejście do zimnej wody, co dla niektórych było nie lada wyzwaniem. Na zakończenie wszyscy uczestnicy mogli skosztować kiełbasek z ogniska i wypić ciepłą herbatkę.  Następne spotkanie już 7 października 2018 roku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Opracował G. Połaczewski