SZKOLNE CZWÓRKI SIATKARSKIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dnia 14 marca 2018 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Gryfowie Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Mini Piłce Siatkowej „4” Dziewcząt  i  Chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci Szkolnej.

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku Śląskim oraz Szkoła Podstawowa w Gryfowie Śląskim. Impreza sportowa finansowana ze środków dotacji Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz Powiatu Lwóweckiego. Kierownikiem zawodów oraz sędzią głównym rozgrywek był p. Grzegorz Połaczewski. Zwycięskie drużyny awansowały do finału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się w Lubaniu dla dziewcząt 21 marca 2018r., dla chłopców 28 marca 2018r. Gratulacje i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Przebieg zawodów:

DZIEWCZĘTA

SP 2 Lwówek Śląski             -              SP Gryfów Śląski                                  2 : 1

SP 2 Lwówek Śląski             -              SP Mirsk                                                0 : 2

SP Gryfów Śląski                  -              SP Mirsk                                                0 : 2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce               SP Mirsk                                              op. Joanna Plitt

II miejsce               SP nr 2 Lwówek Śląski                        op. Magdalena Pawłowicz

III miejsce              SP Gryfów Śląski                                  op. Karolina Harmacińska

SP Mirsk: Wiktoria Bartnikowska, Aleksandra Chmielewska, Oliwia Dasiak, Gabriela Leśniańska, Ilona Lewkowicz, Julia Mucha, Kalina Paszkowska, Weronika Poznańska, Julia Reiter, Julia Serdakowska.

SP 2 Lwówek Śląski: Wiktoria Dżygóra, Katarzyna Gelleta, Emilia Jaskuła, Aneta Łazarska, Karolina Miszkurka, Magda Paplicka, Emilia Różnicka, Maria Skorzeńc, Wiktoria Wołoszyn, Paulina Wójtowicz.

SP Gryfów Śląski: Maja Kaczorowska, Wiktoria Korziewicz, Klaudia Kowalczyk, Maja Trościanko, Julia Widuch, Oliwia wieczorek, Justyna Żuk, Justyna Żuk.

CHŁOPCY

SP 2 Lwówek Śląski             -              SP Gryfów Śląski                                  1 : 2

SP 2 Lwówek Śląski             -              SP Giebułtów                                       0 : 2

SP Gryfów Śląski                  -              SP Giebułtów                                       1 : 2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce               SP Giebułtów                                      op. Tomasz Gajewski

II miejsce               SP Gryfów Śląski                                  op. Beata Hryciew-Listwan

III miejsce              SP nr 2 Lwówek Śląski                        op. Grzegorz Połaczewski

SP Giebułtów: Krystian Kucharczak, Krystian Domański, Filip Bagiński, Marcel Drzymała, Patryk Ulasz, Jan Kołodziejczyk, Oskar Penej, Michał Cybórt, Seweryn Musztafa, Kacper Gaczyński.

SP Gryfów Śląski: Tomasz Januszkiewicz, Gracjan Marcinków, Szymon Mazik, Bartosz Mazur, Władysław Pukacki, Błażej Sułtanowski, Piotr Szurmiej, Patryk Wiktorowicz.

SP 2 Lwówek Śląski: Kacper Borowski, Bartosz Czerwień, Kacper Gałka, Marcel Kaczmarczyk, Igor Kyzioł, Błażej Łoza, Igor Nestorowicz, Jakub Michalak, Igor Matkowski, Dominik Suski.

G. Połaczewski