- Odwiedziny: 3093168
- Do końca roku: 278 dni
- Do wakacji: 85 dni
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim
-
Statystyki
Podsumowanie XII Powiatowego Konkursu Twórczości Plastycznej "Dekoracje świąteczne z masy solnej- Kosmiczne święta"
To już dwunasta edycja niezwykle popularnego i lubianego przez uczniów konkursu, który co roku aktywizuje uczniów z naszej szkoły, ale przede wszystkim dzieci i młodzież z powiatu lwóweckiego.
W tym roku w konkursie wzięło udział 14 szkół powiatu lwóweckiego. Komisja miała niezwykle trudny wybór ze względu na ilość prac oraz wspaniałe pomysły i twórcze podejście do tematu konkursu.
W kategorii 7-10 lat przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:
I m. Adrian Kurciak SP nr 2 Lwówek Śląski
II m. Milena Witkowska SP nr 2 Lwówek Śląski
III m. Cyprian Kubiak SP nr 3 Lwówek Śląski filia Zbylutów
wyróżnienia:
1. Zuzanna Szkutnik Masters Academy
2. Alex Proski SP nr 2 Lwówek Śląski
3. Beata Grochowska SP Pławna
4. Roksana Wrzesińska SP nr 2 Lwówek Śląski
5. Krystian Didyk SP Niwnice
6. Maja Ryba SP nr 2 Lwówek Śląski
7. Honorata Galek SP Niwnice
8. Jan Nakielski SP nr 2 Lwówek Śląski
9. Marlena Ławruk SP Pławna
10. Lena Szmajło SP Pławna
11. Dominik Kossowski Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu
12. Oliwier Kopyto SP nr 2 Lwówek Śląski
13. Weronika Wach SP nr 2 Lwówek Śląski
14. Maja Witkowska SP nr 2 Lwówek Śląski
15. Emilia Czujko SP Włodzice Wielkie
16. Emma Kulanica SP nr 2 Lwówek Śląski
Kategoria 11- 13 lat
I m. Elżbieta Stempin SP nr 2Lwówek Śląski
II m. Alan Cymon SP nr 2 Lwówek Śląski
III m. Amelia Radyno Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu
wyróżnienia:
1. Justyna Żuk SP Gryfów Śl.
2. Wiktoria Szczerbaniewicz SP nr 2 Lwówek Śląski
3. Anastazja Sobucka SP nr 2 Lwówek Śląski
4. Mikołaj Wolar SP Gryfów Śl.
5. Bartłomiej Pełka Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu
6. Dominika Martyniak SP Pławna
7. Natalia Zydor SP Wleń
8. Maja Kobak SP nr 3 Lwówek Śląski
9. Karina Ryżyńska SP nr 1 Lwówek Śląski
10. Dominika Kostrzewa SP Wleń
11. Roksana Trościńska SP nr 1 Lwówek Śląski
12. Bartosz Pietruszka SP nr 2 Lwówek Śląski.
Ponadto przyznano nagrody specjalne:
1. Starosty Lwóweckiego p. Marcina Fluder- Tomasz Sałaciak Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu
2. Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Marioli Szczęsnej- Oliwia Staszkowian SP nr 2 Lwówek Śląski
3. Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Marioli Szczęsnej- Dawid Przygodzki SP Niwnice
4. Przewodniczącej Rady Miejskiej Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Ewy Płucińskiej- Dąbrowskiej- Nikola Kura SP nr 3 Lwówek Śląski filia Zbylutów
5. Przewodniczącej Rady Miejskiej Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Ewy Płucińskiej- Dąbrowskiej - Maciej Mazur SP Płóczki
5. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śl. p. Krzysztofa Bielińskiego- Julia Szczerbaniewicz SP nr 2 Lwówek Śląski
6. Dyrektora Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lwówku Śl. p. Elżbiety Zienowicz- Leon Szałęga Masters Academy
7. Dyrektora Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji p. Haliny Klebanowicz- Aleksander Złotek SP nr 2 Lwówek Śląski
8. Fotografa SP nr 2 w Lwówku Śl. p. Anny Urbańskiej- Wojciech Maciejewski SP nr 2 Lwówek Śląski.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim szkołom, które wzięły udział w naszym konkursie oraz wszystkim sponsorom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody dla autorów najpiękniejszych prac. To dzięki nim mogliśmy nagrodzić tak wielu uczniów, uczestników konkursu.
Dziękujemy również p. Bogusławie Piechurskiej za pomoc przy organizacji konkursu.
Uroczyste wręcznie nagród i wyróżnień odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim dnia 9 grudnia 2017 r. Na wystawę pokonkursową zapraszamy do Kościoła Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim w dniach 17 grudnia 2017 r. do 8 stycznia 2018 r.
WYNIKI KONKURSU SZKOLNEGO:
Klasy I-III
I miejsce Natalia Sinkowska IIIC
II m. Nadia Thiel IIA
III m. Sandra Krzyszczak IIIC
wyróżnienie: Seweryn Skulski IIA
Weronika Zabłocka IA
Maja Grześków IIIB
Szymon Kołodyński IIIC
Fabian Rotkiewicz IIIC
Alan Thiel IA
Zuzanna Woźniak IC
Klasy IV-VII
I miejsce Antonina Sienkiewicz VIB
II m. Maria Skrzydłowska IVB
III m. Wiktor Bober VC
wyróżnienie Wiktor Babicz VIB
Organizatorzy: Aleksandra Wrzesińska, Ewa Siwka, Barbara Łankowska i Beata Hołyszewska.