Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Podsumowanie XII Powiatowego Konkursu Twórczości Plastycznej "Dekoracje świąteczne z masy solnej- Kosmiczne święta"

To już dwunasta edycja niezwykle popularnego i lubianego przez uczniów konkursu, który co roku aktywizuje uczniów z naszej szkoły, ale przede wszystkim dzieci i młodzież z powiatu lwóweckiego. 

W tym roku w konkursie wzięło udział 14 szkół powiatu lwóweckiego. Komisja miała niezwykle trudny wybór ze względu na ilość prac oraz wspaniałe pomysły i twórcze podejście do tematu konkursu.

 

W kategorii 7-10 lat przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

I m. Adrian Kurciak SP nr 2 Lwówek Śląski

II m. Milena Witkowska SP nr 2 Lwówek Śląski

III m. Cyprian Kubiak SP nr 3 Lwówek Śląski filia Zbylutów

wyróżnienia:

1. Zuzanna Szkutnik Masters Academy

2. Alex Proski SP nr 2 Lwówek Śląski

3. Beata Grochowska SP Pławna

4. Roksana Wrzesińska SP nr 2 Lwówek Śląski

5. Krystian Didyk SP Niwnice

6. Maja Ryba SP nr 2 Lwówek Śląski

7. Honorata Galek SP Niwnice

8. Jan Nakielski SP nr 2 Lwówek Śląski

9. Marlena Ławruk SP Pławna

10. Lena Szmajło SP Pławna

11. Dominik Kossowski Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

12. Oliwier Kopyto SP nr 2 Lwówek Śląski

13. Weronika Wach SP nr 2 Lwówek Śląski

14. Maja Witkowska SP nr 2 Lwówek Śląski

15. Emilia Czujko SP Włodzice Wielkie

16. Emma Kulanica SP nr 2 Lwówek Śląski

 

Kategoria 11- 13 lat

I m. Elżbieta Stempin SP nr 2Lwówek Śląski

II m. Alan Cymon SP nr 2 Lwówek Śląski

III m. Amelia Radyno Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

wyróżnienia: 

1. Justyna Żuk SP Gryfów Śl.

2. Wiktoria Szczerbaniewicz SP nr 2 Lwówek Śląski

3. Anastazja Sobucka SP nr 2 Lwówek Śląski

4. Mikołaj Wolar SP Gryfów Śl.

5. Bartłomiej Pełka Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

6. Dominika Martyniak SP Pławna

7. Natalia Zydor SP Wleń

8. Maja Kobak SP nr 3 Lwówek Śląski

9. Karina Ryżyńska SP nr 1 Lwówek Śląski

10. Dominika Kostrzewa SP Wleń

11. Roksana Trościńska SP nr 1 Lwówek Śląski

12. Bartosz Pietruszka SP nr 2 Lwówek Śląski.

 

Ponadto przyznano nagrody specjalne:

1. Starosty Lwóweckiego p. Marcina Fluder- Tomasz Sałaciak Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

2. Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Marioli Szczęsnej- Oliwia Staszkowian SP nr 2 Lwówek Śląski

3. Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Marioli Szczęsnej- Dawid Przygodzki SP Niwnice                      

4. Przewodniczącej Rady Miejskiej Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Ewy Płucińskiej- Dąbrowskiej- Nikola Kura SP nr 3 Lwówek Śląski filia Zbylutów

5. Przewodniczącej Rady Miejskiej Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Ewy Płucińskiej- Dąbrowskiej - Maciej Mazur SP Płóczki        

5. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śl. p. Krzysztofa Bielińskiego- Julia Szczerbaniewicz SP nr 2 Lwówek Śląski

6. Dyrektora Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lwówku Śl. p. Elżbiety Zienowicz- Leon Szałęga Masters Academy

7. Dyrektora Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji p. Haliny Klebanowicz- Aleksander Złotek SP nr 2 Lwówek Śląski

8. Fotografa SP nr 2 w Lwówku Śl. p. Anny Urbańskiej- Wojciech Maciejewski SP nr 2 Lwówek Śląski.

 

        Składamy serdeczne podziękowania wszystkim szkołom, które wzięły udział w naszym konkursie oraz wszystkim sponsorom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody dla autorów najpiękniejszych prac. To dzięki nim mogliśmy nagrodzić tak wielu uczniów, uczestników konkursu.                                    

 

       Dziękujemy również p. Bogusławie Piechurskiej za pomoc przy organizacji konkursu.

       Uroczyste wręcznie nagród i wyróżnień odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim dnia 9 grudnia 2017 r. Na wystawę pokonkursową zapraszamy do Kościoła Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim w dniach 17 grudnia 2017 r. do 8 stycznia 2018 r.

 

WYNIKI KONKURSU SZKOLNEGO:

 

Klasy I-III

I miejsce Natalia Sinkowska IIIC

II m. Nadia Thiel IIA

III m. Sandra Krzyszczak IIIC

wyróżnienie: Seweryn Skulski IIA

                      Weronika Zabłocka IA

                      Maja Grześków IIIB

                      Szymon Kołodyński IIIC

                      Fabian Rotkiewicz IIIC

                      Alan Thiel IA

                      Zuzanna Woźniak IC

 

Klasy IV-VII

I miejsce Antonina Sienkiewicz VIB

II m. Maria Skrzydłowska IVB

III m. Wiktor Bober VC

wyróżnienie Wiktor Babicz VIB

 

Organizatorzy: Aleksandra Wrzesińska, Ewa Siwka, Barbara Łankowska i Beata Hołyszewska.

 

Galeria



Przejdź do góry