Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

DOBRE STARTY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W LWÓWKU ŚLĄSKIM

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego oraz Gminy Lwówek Śląski LZS Jesienne Biegi  Przełajowe 2017r.

Dnia 12 września 2017 roku na boisku piłkarskim w Rakowicach Wielkich odbyły się Powiatowe Mistrzostwa LZS w Biegach Przełajowych. Od godzin porannych dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych rywalizowali w swoich rocznikach na różnych dystansach.

Uczniowie i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim  wystartowali w pięciu z piętnastu zaplanowanych przez organizatora rocznikach (2008 – 2004 dziewczęta i chłopcy). Klasyfikacja końcowa:

  1. 1.      Bieg 400m dziewcząt  (rocznik 2007)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Taraska Kornelia              (ZS Wleń)

II miejsce            Banach Nicola                  (SP 2 Lwówek Śląski)

III miejsce          Didyk Emilia                      (SP 2 Lwówek Śląski)

IV miejsce          Grochowska Beata         (SP Pławna)

V miejsce            Stankiewicz Julia              (SP 3 Lwówek Śląski)

VI miejsce          Kęska Malwina                 (SP Niwnice)

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Banach Nicola                  (SP 2 Lwówek Śląski)

II miejsce            Didyk Emilia                      (SP 2 Lwówek Śląski)

III miejsce           Stankiewicz Julia              (SP 3 Lwówek Śląski)

 

  1. 2.       Bieg 400m chłopców  (rocznik 2007)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Półtorak Kordian             (SP Lubomierz)

II miejsce            Wojtasik Dominik            (SP Płóczki Górne)

III miejsce           Piątko Patryk                    (SP 3 Lwówek Śląski)

IV miejsce          Kujawa Filip                       (SP Lubomierz)

V miejsce           Burdukiewicz Hubert    (SP 2 Lwówek Śląski)

VI miejsce          Duch Martin                      (SP Niwnice)

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Wojtasik Dominik            (SP Płóczki Górne)

II miejsce            Piątko Patryk                    (SP 3 Lwówek Śląski)

III miejsce          Burdukiewicz Hubert    (SP 2 Lwówek Śląski)

 

  1. 3.      Bieg 600m dziewcząt  (rocznik 2006)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Pyka Karolina                    (SP Lubomierz)

II miejsce            Morman Dorota              (ZS Wleń)

III miejsce          Zimmer Lena                    (SP 2 Lwówek Śląski)

IV miejsce          Gogola Weronika           (SP 2 Lwówek Śląski)

V miejsce           Gogola Wiktoria             (SP 2 Lwówek Śląski)

VI miejsce          Kryza Kornelia                  (SP Rząsiny)

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Zimmer Lena                    (SP 2 Lwówek Śląski)

II miejsce            Gogola Weronika           (SP 2 Lwówek Śląski)

III miejsce          Gogola Wiktoria             (SP 2 Lwówek Śląski)    

 

  1. 4.      Bieg 600m chłopców  (rocznik 2006)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Polarczyk Bartosz            (SP 2 Lwówek Śląski)

II miejsce            Chorążyczewski Kajetan (SP Pławna)

III miejsce           Przybyła Kornel                  (SP Włodzice)

IV miejsce          Podobiński Bartek          (SP Lubomierz)

V miejsce           Wasilewski Kacper        (SP 2 Lwówek Śląski)

VI miejsce          Kłodziński Partyk             (SP Lubomierz)

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Polarczyk Bartosz            (SP 2 Lwówek Śląski)

III miejsce           Przybyła Kornel                   (SP Włodzice)

V miejsce           Wasilewski Kacper        (SP 2 Lwówek Śląski)

 

  1. 5.      Bieg 600m dziewcząt (rocznik 2005)

 

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Kobak Maja                       (SP 3 Lwówek Śląski)

II miejsce            Miszkurka Karolina        (SP 2 Lwówek Śląski)

III miejsce           Kobak Anna                       (SP 3 Lwówek Śląski)

IV miejsce          Nahaczewska Nikola      (SP Niwnice)

V miejsce            Macias Klaudia                 (SP Lubomierz)

VI miejsce          Różnicka Emilia                (SP 2 Lwówek Śląski)

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Kobak Maja                       (SP 3 Lwówek Śląski)

II miejsce            Miszkurka Karolina        (SP 2 Lwówek Śląski)

III miejsce           Kobak Anna                       (SP 3 Lwówek Śląski)

 

  1. Bieg 600m chłopców (rocznik 2005)

 

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Szymonowicz Gracjan   (SP Lubomierz)

II miejsce            Gałka Kacper                    (SP 2 Lwówek Śląski)

III miejsce          Kyzioł Igor                          (SP 2 Lwówek Śląski)

IV miejsce          Nestorowicz Igor            (SP 2 Lwówek Śląski)

V miejsce            Suchecki Maksymilian (SP 3 Lwówek Śląski)

VI miejsce          Tarasiewicz Antoni         (SP Krobica)

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Gałka Kacper                    (SP 2 Lwówek Śląski)

II miejsce            Kyzioł Igor                          (SP 2 Lwówek Śląski)

III miejsce          Nestorowicz Igor            (SP 2 Lwówek Śląski)

 

  1. 7.      Bieg 1000m dziewcząt (rocznik 2004)

 

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Szczerbaniewicz Julia   (SP 2 Lwówek Śląski)

II miejsce            Pazdan Oliwia                   (SP Lubomierz)

III miejsce           Grochowska Anna          (SP Pławna)

IV miejsce          Tomaszewska Oliwia     (SP 3 Lwówek Śląski)

V miejsce            Swedura Ewelina            (SP Pławna)

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Szczerbaniewicz Julia   (SP 2 Lwówek Śląski)

IV miejsce          Tomaszewska Oliwia     (SP 3 Lwówek Śląski)

 

  1. 8.      Bieg 1200m chłopców (rocznik 2004)

 

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Dopieralski Kacper          (SP 3 Filia Zbylutów)

II miejsce            Kubiak Patryk                   (SP Krobica)

III miejsce           Struś Jakub                        (SP Włodzice)

IV miejsce          Romanek Filip                  (SP 2 Lwówek Śląski)

V miejsce            Chorzepa Paweł              (SP Rząsiny)

VI miejsce          Skorzeńc Marcel             (SP 2 Lwówek Śląski)

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Dopieralski Kacper          (SP 3 Filia Zbylutów)

II miejsce            Struś Jakub                        (SP Włodzice)

III miejsce          Romanek Filip                  (SP 2 Lwówek Śląski)

 

opracował Grzegorz Połaczewski

Galeria



Przejdź do góry