Zdobyliśmy tytuł - STRONA MIESIĄCA MAJ 2016

Portal szkolnastrona.pl cały czas obserwuje strony internetowe i wybiera co miesiąc jedną z ponad 3 000. W czerwcu 2016 r.  dowiedzieliśmy się, że nasza strona znalazła się wśród laureatów.

Poniżej tekst ze strony: http://www.szkolnastrona.pl/strona-miesiaca,laureaci

"Już czas, aby w dziejach plebiscytu „strona miesiąca” zapisała się kolejna witryna, która wzorowo realizuje swoje cele, spełnia swoją misję oraz uzyskuje świetne rezultaty. I mimo że jedną nogą jesteśmy na słonecznej plaży, to jeszcze na chwilę wróćmy do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterów 10-tej Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim, która w piękny sposób przedstawiła w banerze wyróżnionych uczniów i zakodowała w naszych głowach styl, w jakim placówka może pożegnać rok szkolny na swojej stronie www.

Co jeszcze ujęło nas w serwisie: www.sp2lwowek.szkolnastrona.pl?

-świetnie wyeksponowane sukcesy w sporcie i w konkursach

-bardzo dobry pomysł na zakładki: imprezy klasowe/rodzinne oraz imprezy środowiskowe

-wspomnienia wycieczek

-sympatyczna prezentacja podstron: pedagog i psycholog

-porady logopedy

-polecane linki: portale edukacyjne.

Dyrekcji, Administratorowi strony oraz wszystkim, którzy tworzą społeczność SP nr 2 w Lwówku Śląskim składamy gratulacje za dzisiejsze wyróżnienie oraz za dbałość o dobre imię szkoły.

Pozostałym przypominamy, że wakacje to odpowiedni moment, żeby spojrzeć na inne szkolne strony, coś z nich zaczerpnąć, a następnie unowocześnić swój serwis.

Pamiętajcie, że to właśnie w tym okresie Jury konkursu Szkolnastrona Roku przegląda miliony zakładek w poszukiwaniu tych prawdziwych perełek... :)

Na koniec życzymy wszystkim miłego, ciepłego, słonecznego, pełnego pozytywnych przygód lipca,

Zespół Szkolnastrona.pl na cudowne wakacje! :)"