I Święto Szkoły 2016

Dnia 4  czerwca 2016 nasi uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz sympatycy naszej szkoły przybyli na I Święto Szkoły.

Nie zabrakło na nim akcentów sportowo-rekreacyjnych. Potyczki rodzinne to już tradycja w naszej szkole. Tym razem rodziny brały udział w skokach na skakance, celowaniu, rzutach gąbkowym oszczepem oraz próbowały sił na torze przeszkód.  Śmiechu i zabawy było wiele, nie zabrakło sportowej , rodzinnej rywalizacji. Rodzinne drużyny, które uzyskały najlepsze wyniki w każdej konkurencji nagrodziliśmy drobnymi upominkami.  Sportowe, rodzinne współzawodnictwo przeprowadzili: pani Alicja Skrzydłowska, Anna Urbańska, Magdalena Pawłowicz i pan Mirosław Kobiałka.

Najwięcej uczestników zgłosiło się do konkurencji rzutu oszczepem (piankowym). Wystartowało 34 reprezentacje co daje nam 68 osób! Najlepiej w tej konkurencji poradziła sobie – zajmując I miejsce - Pani Justyna Kochlewska z synem Wiktorem, którzy wspólnie posłali oszczep na odległość 25 m, 80 cm. Na drugim miejscu ukończyli tę konkurencję Pan Tomasz Czerwień z synem Bartoszem wynikiem 23, 50,  natomiast III m z wynikiem 22,70 przypadło w udziale Rodzinie Podobińskim, którą reprezentował Robert i Karolina . IV miejsce zajęła Pani Anna Jonak z córką Joanną – wynikiem 21,80 a V miejsce Choniawko Tomasz i Natalia 21,10.

W konkursie celowania wystartowało 24 osoby. Oto wyniki:

1. Miejsce Paciejewski Bartosz i Joanna
  2. miejsce Modelski Kacper i Iwona, Machowski Jakub i Celina, Zabiega Alan i Aleksandra, Kochlewski Wiktor i Justyna.
  3. Jędras Beata i Kacper,  3 miejsce również zajęli Maciej i Dominik Lech

Rodzinny tor przeszkód – wyniki:

1 miejsce  Czerwień Tomasz i Bartosz

2 miejsce Modelska Iwona i Kacper

3 miejsce Adamski Hubert i Modelski Łukasz.

Rodzinne skoki na skakance – wyniki :

1 miejsce Paciejewski Bartosz i Joanna

2 miejsce Kochlewski Wiktor i Justyna

3 miejsce Horanin Jolanta i Izabella

4 miejsce Paciejewska Joanna i Anna

5 miejsce Pawlikowski Damian i Celina

Cieszymy się, że tak wielu rodziców startowało  wraz dziećmi, spędzając swój wolny czas w aktywny sposób na naszym festynie. Aktywny rodzic to aktywne dziecko J Do zobaczenia zatem następnym razem – już dziś wszystkich serdecznie zapraszam -  Magdalena Pawłowicz.