Warsztaty plastyczne pod hasłem MALUJĘ - CZARUJĘ

Dnia 05.05.2016 w Grupie 0 "B" odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem MALUJĘ - CZARUJĘ. Tego dnia odwiedził nas plastyk, Pan Waldemar Wnęk, który był naszym mentorem tego dnia.

Dzieci miały do wyboru rzeźby z gipsu w kształcie owadów lub kwiatków, a także kolorowe a nawet srebrne i złote farbki aby nadać naszym rzeźbom kolory. Dzieci pełne emocji  nadały barwy swoim rzeźbom, wyczarowały cudne kolorowe biedronki, złote pszczoły i kwiaty w kolorach tęczy, a przy tym było wiele zabawy i śmiechu. Dzieciom taka forma sztuki bardzo przypadła do gustu, dowiedziały się, że farbami można także malować formy przestrzenne, a nie tylko obrazki na kartkach.

Nasze prace czekają na Dzień Matki ,wtedy wręczymy je naszym Mamom, bo nic nie cieszy tak jak własnoręcznie zrobiony prezent i obdarowanie nim kogoś kogo kochamy!

Dominika Piwowar - Kania