Moje miasto Lwówek Śląski.

W piątek 29.01.2016 grupy zerówkowe wraz z wychowawczyniami wybrały się do Dziecięcej Biblioteki w Lwówku Śląskim. Dzieci obejrzały piękną prezentację multimedialną, która pokazała nam piękne miejsca naszego miasta takie jak ratusz, mury obronne, a także kamieniczki i lwóweckie alejki. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowiadań związanych z Lwówkiem, a także poznały herb i flagę miasta.

Niespodzianką było zwiedzanie sieni ratusza , oglądanie fotografii związanych z Lwówkiem Śląskim, a także wystawy zbiorów Agatów. Największym zainteresowaniem cieszyła sala ślubów i loch głodowy, gdzie dzieci bardzo emocjonalnie reagowały na każdą nowa historię.

Dziękujemy za tak wspaniały dzień i tyle emocji .

Dominika Piwowar - Kania