BABCIA I DZIADEK TO NASZA ENERGIA MIŁOŚCI I DOBROCI

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA  to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Miłość dziadków jest wieczna, bezgraniczna a wnuki ją podsycają, aby nigdy nie wygasła. Babcia i dziadek to niepohamowana chęć przytulania się i dawania poczucia bezpieczeństwa.

Chociaż mamy po 6 lat pokażemy Wam swój świat, jasełkowe przedstawienie i laurkę wraz z życzeniem. Inscenizacja wywołała eksplozję wzruszeń, uśmiechów i dumy na twarzy Dziadków. Na sali panowała ciepła, rodzinna atmosfera.

Po programie artystycznym magicznej chwili nie było końca. Dzieci udały do swoich Dziadków z własnoręcznie wykonanymi laurkami. W tle można było usłyszeć rzekę wspaniałych życzeń i pocałunków.

Osłodą tej pięknej uroczystości były domowe wypieki rodziców. Słodkie smaki w ustach były chwilą a rodzinna miłość i wspomnienia zostaną na zawsze. Dziękuję wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu imprezy.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

M.Markulak