NA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAJĄ WSZYSTKIE DZIECI

To były pracowite dni dla uczniów z klasy I c. Przygotowywaliśmy się do nich wszyscy. Dzieci wykonywały prace plastyczne – postać Mikołaja, która zdobi gazetkę przed klasą.

Z rodzicami szykowaliśmy niespodzianki, dekorowaliśmy świątecznie klasę. Przystroiliśmy ją na powitanie Mikołaja. Nadszedł upragniony dzień, kiedy zawitał do nas Mikołaj. Wszystkie dzieci były szczęśliwe. Zaangażowanie rodziców i wspólna praca się opłaca. Najważniejszy jest uśmiech dziecka. W tym dniu był widoczny u każdego, nawet dorosłego. Zapachniało magią świąt.

Dziękujemy paniom Małgorzacie Zabawie i Annie Sabada za przygotowanie paczek. Przystrojenie klasy panie Agnieszka Szpila i Agnieszka Bernardo. Klasowemu Mikołajowi panu Robertowi Kurkowiak. Dodatkowe słodycze i kubki państwo Ewelina i Tomasz Śledzińscy. Spotkanie z Mikołajem upamiętnił na fotografiach pan Krzysztof Gruszka.

wychowawczyni Marzena  Markulak