Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów

Piątek 28 października 2022 r. był dniem szczególnym dla uczniów klas pierwszych, odbyła się bowiem uroczystość Pasowania na ucznia.

Pierwszoklasiści zaproszonym  gościom  zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Najważniejszym momentem wydarzenia było złożenie uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonały dyrektorki szkoły pani Beata Bednarska i pani Beata Hołyszewska. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 we Lwówku Śląskim.

Na zakończenie wszyscy otrzymali słodkie upominki i pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy Radzie Rodziców za uatrakcyjnienie uroczystości pasowania na ucznia dzięki zakupowi upominków dla każdego ucznia.

K. Dancewicz