Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 2555841
    • Do końca roku: 30 dni
    • Do wakacji: 204 dni
  • Kontakt

    75 782 46 59

    szkolaMAŁPAsp2lwowek.pl  (małpa-@)

    ePUAP

    /SP2-LwowekSl/SkrytkaESP

     

FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSKACH DZIECI

Dnia 14 czerwca 2022 roku na Stadionie Miejskim w Legnicy odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkolnego Związku Sportowego w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci Dziewcząt i Chłopców (rocznik 2009 i młodsi).

Organizatorem zawodów był SZS Dolny Śląsk we Wrocławiu, Legnicki SZS, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy, Urząd Miejski w Legnicy. W finale dolnośląskim młodzież rywalizowała w takich konkurencjach jak bieg 60m, 300m, 600m, 1000m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut piłeczką palantową. Nasza reprezentacja wystartowała w składzie Hanna Gelleta, Aleksandra Horanin, Nadia Kamoda, Julia Karasińska, Agata Kwacz, Aleksandra Liput, Maja Ryba, Oktawia Stec, Julia Szandrowska, Zuzanna Szandrowska, Zofia Szewczuk, Yelyzaveta Talashok, Alan Ambrożewicz, Wiktor Baszak, Dawid Fojna, Oliwier Kopyto, Dominik Matkowski, Kacper Przybyło, Maciej Rudnicki, Adam Sindrewicz, Alan Thiel, Aleksander Złotek. Opiekunami uczniów byli p. Magdalena Pawłowicz, p. Grzegorz Połaczewski.

Wyniki poszczególnych uczniów                                

  1. Nadia Kamoda                              – XXIII miejsce   bieg 60m            wynik 9,67
  2. Zuzanna Szandrowska                – XXX miejsce    bieg 60m            wynik 10,48
  3. Yelyzaveta Talashok                    – XXIII miejsce   skok w dal         wynik 3,51
  4. Julia Karasińska                           - VI miejsce        skok wzwyż        wynik 120cm
  5. Agata Kwacz                                  - IX miejsce        skok wzwyż       wynik 115cm
  6. Oktawia Stec                                 - XIII miejsce      skok wzwyż       wynik 110cm
  7. Maja Ryba                                     - XIV miejsce     skok wzwyż       wynik 105cm
  8. Zofia Szewczuk                             - XVIII miejsce   p. palantowa    wynik 25m
  9. Hanna Gelleta                               - XIX miejsce      p. palantowa    wynik 23m
  10. Julia Szandrowska                        - XX miejsce       p. palantowa    wynik 13m
  11. Sztafeta 4x100m dziewcząt        - XIV miejsce     wynik 65,78
  12. Oliwier Kopyto                              - II miejsce         bieg 60m            wynik 7,98
  13. Alan Ambrożewicz                       - 35 miejsce       bieg 60m            wynik 10,62
  14. Wiktor Baszak                               - XXI miejsce      bieg 300m          wynik 55,56
  15. Dominik Matkowski                     - XIV miejsce     bieg 300m          wynik 57,28
  16. Dawid Fojna                                  - X miejsce         bieg 1000m       wynik 3:39,78
  17. Adam Sindrewicz                         - XVII miejsce    skok w dal         wynik 3,02
  18. Aleksander Złotek                        - XXI miejsce      p. palantowa    wynik 35,5m
  19. Maciej Rudnicki                             - XV miejsce       pchnięcie kulą   wynik 6,76
  20. Alan Thiel                                       - XXII miejsce     pchnięcie kulą   wynik 4,98
  21. Sztafeta 4x100m chłopców        - IX miejsce        wynik 61,40
  22. Klasyfikacja drużynowa dziewcząt          -             XIV miejsce
  23. Klasyfikacja drużynowa chłopców          -             XI miejsce

 

Opracował

G. Połaczewski