Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 2555755
    • Do końca roku: 30 dni
    • Do wakacji: 204 dni
  • Kontakt

    75 782 46 59

    szkolaMAŁPAsp2lwowek.pl  (małpa-@)

    ePUAP

    /SP2-LwowekSl/SkrytkaESP

     

LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY

Dnia 31 maja 2022 roku na Stadionie Lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży  dziewcząt i chłopców (rocznik 2007 i młodsi).

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku. Współorganizatorem imprezy była SP 1 Lwówek Śląski, SP 2 Lwówek Śląski. Zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego. Kierownikiem zawodów był p. Grzegorz Połaczewski. Poszczególne konkurencje sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego. W rozgrywkach wystartowało około 170 zawodniczek  i zawodników, rywalizując w konkurencjach lekkoatletycznych tj, bieg 60m, 100m, 300m, 600, 1000m, 2000m, rzut piłeczką palantową z rozbiegu, skok w dal z rozbiegu, pchnięcie kulą, skok wzwyż, rzut oszczepem,  sztafeta 4x100m, sztafeta szwedzka (100m,200m,300m,400m). Zwycięzcy poszczególnych konkurencji wezmą udział w Finale Dolnośląskim, który odbędzie się 07 czerwca 2022 roku dla Igrzysk Dzieci oraz 14 czerwca 2022 roku dla Igrzysk Młodzieży w Legnicy. Gratulacje dla wszystkich startujących.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA IGRZYSK DZIECI:

Dziewczęta      

I miejsce                            SP 1 Lwówek Śląski                          118 pkt.

II miejsce                           SP 2 Lwówek Śląski                          90 pkt.

III miejsce                          SP Wleń                                           29 pkt.  

IV miejsce                          SP 3 Lwówek Śląski                          17 pkt.

V miejsce                           SP 1 Gryfów Śląski                           4 pkt.    

 

Chłopcy

I miejsce                            SP 2 Lwówek Śląski                          120 pkt.

II miejsce                           SP 1 Lwówek Śląski                          58 pkt.

III miejsce                          SP 1 Gryfów Śląski                           39 pkt.

IV miejsce                          SP 3 Lwówek Śląski                          34 pkt.

V miejsce                           SP Wleń                                           11 pkt.

 

WYNIKI INDYWIDUALNE NASZYCH UCZNIÓW:

 

IGRZYSKA DZIECI

 

Nadia Kamoda                  -             IV miejsce            bieg 60m

Weronika Zabłocka           -             X miejsce             bieg 60m

Oliwier Kopyto                  -             I miejsce              bieg 60m

Filip Grześków                   -             VII miejsce           bieg 60m

Aleksandra Liput               -             IV miejsce            bieg 300m

Aleksandra Horanin         -             V miejsce             bieg 300m

Barotsz Sojka                    -             VIII miejsce          bieg 300m

Dawid Fojna                      -             I miejsce              bieg 1000m

Maciej Rudnicki                -             I miejsce              pchnięcie kulą 4kg

Alan Thiel                          -             II miejsce             pchnięcie kulą 4kg

Wiktor Podgórski             -             III miejsce            pchnięcie kulą 4kg

Yelyzaveta Talashoh         -             II miejsce             skok w dal

Zuzanna Szandrowska      -             III miejsce            skok w dal

Hanna Gelleta                   -             IV miejsce            skok w dal

Ewa Kozdrowska               -             V miejsce             skok w dal

Emilia Faltyn                     -             VI miejsce            skok w dal

Julia Szandrowska             -             VII miejsce           skok w dal

Adam Sindrewicz                -             II miejsce             skok w dal

Alan Ambrożewicz            -             III miejsce            skok w dal

Patryk Mocyk                    -             IV miejsce            skok w dal

Zembrzycki Fabian            -             V miejsce             skok w dal

Kacper Krupka                   -             VI miejsce            skok w dal

Zofia Szewczuk                  -             II miejsce             piłeczka palantowa

Aleksander Złotek             -             III miejsce            piłeczka palantowa

Dominik Matkowski          -             IV miejsce            piłeczka palantowa

Filip Giecewicz                  -             VII miejsce           piłeczka palantowa

Olaf Poniźniak                   -             VIII miejsce          piłeczka palantowa

Kasper Boilerehauger       -             X miejsce             piłeczka palantowa

Agata Kawcz                      -             I miejsce              skok wzwyż

Oktawia Stec                     -             II miejsce             skok wzwyż

Maja Ryba                         -             III miejsce            skok wzwyż

Zuzanna Woźniak             -             IV miejsce            skok wzwyż

Okrzeja Michał                  -             I miejsce              skok wzwyż

Kacper Przybyło                -             II miejsce             skok wzwyż

Sztafeta dziewcząt 4x100m            II miejsce

Sztafeta chłopców 4x100m             II miejsce

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY

 

Wiktoria Sikora                 -             I miejsce              bieg 100m

Oliwia Rapir                      -             II miejsce             bieg 100m

Matiichuk Vadym              -             IV miejsce            bieg 100m

Milena Witkowska            -             I miejsce              bieg 300m

Weronika Rosołek            -             III miejsce            bieg 300m

Wiktoria Imaszewska        -             IV miejsce            bieg 300m

Wiktoria Kumoś                -             VI miejsce            bieg 300m

Konrad Draj                       -             I miejsce              bieg 300m

Kornelia Troszczyńska      -             I miejsce              bieg 600m

Maja Witkowska               -             II miejsce             bieg 600m

Kacper Ostrowski              -             I miejsce              bieg 1000m

Kacper Szatan                   -             II miejsce             bieg 1000m

Martin Duch                      -             I miejsce              bieg 2000m

Wiktor Niedzielski            -             II miejsce             bieg 2000m

Filip Siedlecki                    -             III miejsce            bieg 2000m

Katarzyna Orczyk              -             II miejsce             skok w dal

Zuzanna Podziemska        -             III miejsce            skok w dal

Bartosz Paciejewski          -             III miejsce            skok w dal

Tymoteusz Superson        -             IV miejsce            skok w dal

Jakub Przybyło                  -             II miejsce             rzut oszczepem 600g

Olivia Milner                        -             I miejsce              skok wzwyż

Sztafeta dziewcząt 4x100m            I miejsce

Sztafeta chłopców 4x100m             II miejsce

 

 

 

G. Połaczewski