Polecamy film: "Jak dbamy o klimat? Czyli klimatyczna awantura"

"Razem mozemy zmieniać świat"- Uczniowie naszej szkoły nagrali i amatorsko zmontowali filmik promocyjny dotyczący Naszej Ziemii i klimatu.

Ich wkład i ogromny wysiłek w pomysł, aranżacje i montowanie - jest godny podziwu i wzruszenia. Na końcu filmu niespodzianka - Uczniowie przedstawią Wam aplikację, dzięki ktorej możemy realnie zadbać o świat, Ziemię i klimat. Z takimi dziećmi nie musimy bać się o przyszłość.

W filmie wystąpli:

Maja Grześków, Iza Horanin,  Marcel Zając, Oskar Gorczyca, Maja Wróblewska, Maja Witkowska, Milena Witkowska, Weronika Burniak, Kamila Bieganowska, Emanuela Ciechanowicz, Luiza Heba,  Iga Burdyna,  Jakub Knysak.

Pomysł i reżyseria: Joanna Baran - nauczycielka biologii.