WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BYĆ JAK LEM”

PLASTYCZNE PREZENTACJE - WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BYĆ JAK LEM”

W Powiatowym Konkursie Plastycznym „Być jak Lem” naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas 4-7

v  JULIA REICH – klasa 4b

v  FILIP GIECEWICZ – klasa 4c

v  ALEKSANDER ZŁOTEK – klasa 5a

v  NIKOLA MURZYŃSKA – klasa 5b

v  MAJA KOWAL – klasa 5c

v  AMANDA REICH – klasa 5c

v  MICHAŁ OKRZEJA – klasa 5c

v  EMANUELA CIECHANOWICZ – klasa 7b

v  ZUZANNA PODZIEMSKA – klasa 8b

III miejsce zdobył FILIP GIECEWICZ za pracę plastyczną pt. „Bajki o robotach”

Nagrodę Specjalną Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji W Lwówku Śląskim otrzymał MICHAŁ OKRZEJA za przestrzenną postać z „Bajek o robotach”.

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI: JULIA REICH kl.4b, NIKOLA MURZYŃSKA kl.5b, MAJA KOWAL kl.5c, AMANDA REICH kl.5c, EMANUELA CIECHANOWICZ kl. 7b, ZUZANNA PODZIEMSKA kl. 8b.

Wszystkim uczniom uczestniczącym  w konkursie, dziękuję za aktywność i zaangażowanie w wykonanie pracochłonnej ilustracji do wybranej książki Stanisława Lema, gratuluję artystycznych sukcesów.

Małgorzata Zubel – nauczyciel plastyki w klasach 4-7

Pomysłodawca i organizator Powiatowych Konkursów Plastycznych: „Dekoracje świąteczne z masy solnej’, „Drzewko świąteczne”, „Międzyszkolna Giełda Plastycznych Talentów”.