FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW IGRZYSK MŁODZIEŻY

Dnia 3 listopada 2021 roku w Hali Sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pisarzowicach odbyły się Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży (rocznik 2008 i 2007).

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pisarzowicach. Do Finału Strefy Jeleniogórskiej zakwalifikowali się uczniowie, którzy zajęli w rozgrywkach Powiatowych miejsca od pierwszego do trzeciego. Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie Oliwia Rapir, Tymoteusz Listwan, Kacper Szatan, opiekunem zespołu był p. Grzegorz Połaczewski. Ostatecznie nasi uczniowie zajęli miejsca:

Oliwia Rapir                     -             X miejsce            (19 startujących zawodniczek)

Tymoteusz Listwan        -             XII miejsce         (18 startujących zawodników)

Kacper Szatan                 -             XIV miejsce        (18 startujących zawodników)

Opracował

G. Połaczewski