Po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Zwierząt

Nasze progi odwiedziły 4 paździenika 2021 r.  psy, koty, żółw, świnka morska, chomik, króliki i patyczak.

Uczniowie z klas 4-8 zaprezentowali swoich pupili najmłodszym uczniom szkoły, czyli pierwszakom.

Dzieci dowiedziały się jak dbać o zwierzątka, co można dawać im jeść, jak zachowywać się, aby zwierzaka nie zdenerwować.

Nad przyjemną atmosferą czuwała pani Karolina Cybulska kontroler weterynaryjny - pracownik Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Lwówku Śląskim, która na co dzień zajmuje się zwierzętami.

W ramach współpracy z instytucjami pomagającymi zwierzętom ogłaszamy październik miesiącem zbiórki darów dla mieszkańców schronisk.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tego spotkania.

Organizatorki-Karolina Kalus, Małgorzata Kulanica i Katarzyna Suchecka.