Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 2387244
    • Do końca roku: 76 dni
    • Do wakacji: 251 dni
  • Kontakt

    75 782 46 59

    szkolaMAŁPAsp2lwowek.pl  (małpa-@)

    ePUAP

    /SP2-LwowekSl/SkrytkaESP

     

GALERIA KONKURSOWYCH PRAC PLASTYCZNYCH

Zapraszamy do galerii konkursowych prac plastycznych składającej się z 8 części.

 

Część 1 "PRAWDZIWY BOHATER NOSI MASKĘ"

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „PRAWDZIWY BOHATER NOSI MASKĘ - AUTORZY PRAC PLASTYCZNYCH:

1.    ALEKSANDER ZŁOTEK kl. 4 a

2.    MAJA KOWAL kl. 4 c

3.    AMANDA REICH kl. 4 c

4.    ANNA GRODZKA kl. 6 c

5.    MARIKA PIELES kl. 6 c

6.    OLIVIA MILNER kl. 7 b

7.    MARIA SKRZYDŁOWSKA kl. 7 b

8.    ZUZANNA PODZIEMSKA kl. 7 b

9.    AGATA PAWLIK kl. 7 b

10.  JULIA MIROSZEK kl. 7 b

11.  ZOFIA STOPIŃSKA kl. 7 c

12. KACPER SZATAN kl. 7 c


Część 2 "PRZEMOC NIE JEST OZNAKĄ SIŁY, LECZ SŁABOŚCI"

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „PRZEMOC NIE JEST OZNAKĄ SIŁY, LECZ SŁABOŚCI” - AUTORZY PRAC PLASTYCZNYCH:

1.    NIKOLA MURZYŃSKA kl. 4 b

2.    KLAUDIA ŁĄDKIEWICZ kl. 7 a

3.    JULIA MIROSZEK kl. 7 b

4.    KATARZYNA ORCZYK kl. Kl. 7 b

5.    ZUZANNA PODZIEMSKA kl. 7 b

6.    KACPER SZATAN kl. 7 c 


Część 3 "MIESZKAŃCY STUMILOWEGO LASU - KUBUŚ PUCHATEK I PRZYJACIELE"

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „MIESZKAŃCY STUMILOWEGO LASU – KUBUŚ PUCHATEK I PRZYJACIELE” klasy III – IV - AUTORZY PRAC PLASTYCZNYCH:

1.    JULIA REICH kl. 3 b

2.    KACPER PRZYBYŁO kl. 3 c

3.    JULIA WIŚNIEWSKA kl. 4 a

4.    LENA GALEK kl. 4 a

5.    ALEKSANDER ZŁOTEK kl. 4 a

6.    NIKOLA MURZYŃSKA kl. 4 b

7.    WERONIKA WACH kl. 4 b

8.    PAWEŁ WAWER kl. 4 b

9.    ALEKSANDRA HORANIN kl. 4 b

10.   AMANDA REICH kl. 4 c

11.   MAJA KOWAL kl. 4 c


 Część 4 "KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY"

  OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY” - AUTORZY PRAC PLASTYCZNYCH:

1.    WERONIKA WACH kl. 4 b

2.    NIKOLA MURZYŃSKA kl. 4 b

3.    AMANDA REICH kl. 4 c

4.    KAMILA BIEGANOWSKA kl. 7a

5.    OLIVIA GIERA kl. 7a

6.    WIKTORIA ŻWIRSKA kl. 7 a

7.    OLIVIA MILNER kl. 7 b

8.    PATRYCJA SZUMSKA kl. 7 c

9.    JAKUB PRZYBYŁO kl. 7d 


Część 5 "PIĘKNO DRZEMIĄCE W WULKANACH"

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „PIĘKNO DRZEMIĄCE W WULKANACH” - AUTORZY PRAC PLASTYCZNYCH:

1.    NIKOLA MURZYŃSKA kl. 4 b

2.    AMANDA REICH kl. 4 c

3.    IGA BURDYNA kl. 6 a

4.    JAKUB PRZYBYŁO kl. 7 d


Część 6 "PALETA WYOBRAŹNI"

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „PALETA WYOBRAŹNI” - AUTORZY PRAC PLASTYCZNYCH:

 1.    NIKOLA MURZYŃSKA kl. 4 b

2.    WERONIKA BURNIAK kl. 7 a

3.    KAMILA BIEGANOWSKA kl. 7 a


Część 7 - "CZTERY ŻYWIOŁY W LASACH"

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „CZTERY ŻYWIOŁY W LASACH” - AUTORZY PRAC PLASTYCZNYCH:

1.    NIKOLA MURZYŃSKA kl. 4 b

2.    KAMILA BIEGANOWSKA kl. 7 a

3.    KACPER SZATAN kl. 7 c                     


Część 8 - "KOCI ŚWIAT"

 I OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KOCI ŚWIAT” - AUTORZY PRAC PLASTYCZNYCH:

1.    LENA GALEK kl. 4a

2.    NADIA KAMODA kl. 4a

3.    JULIA WIŚNIEWSKA kl. 4 a

4.    WERONIKA ZABŁOCKA kl. 4a

5.    ALEKSANDER ZŁOTEK kl. 4a

6.    NIKOLA MURZYŃSKA kl. 4b

7.    WERONIKA WACH kl. 4 b

8.    WIKTORIA WIERZBICKA kl. 4 b

9.    AMANDA REICH kl. 4 c

10.   IGA BURDYNA kl. 6 a

11.  ALEKSANDRA HORANIN kl. 6 a

12.   MAJA WITKOWSKA kl. 6 b

13.  MILENA WITKOWSKA kl. 6 b

14. KAMILA BIEGANOWSKA kl. 7 a

15.  WIKTORIA ŻWIRSKA kl. 7 a

16.  OLIVIA MILNER kl. 7 b

17.  ZUZANNA PODZIEMSKA kl. 7 b

18.  JULIA MIROSZEK kl. 7 b

19. IZABELA STOPIŃSKA kl. 7 c

20.  OLIWIA RAPIR kl. 7 d

21. JAKUB PRZYBYŁO kl. 7 d

22. ADRIAN KOPIEC kl. 5 a


Autorom prac dziękuję za twórczą aktywność oraz ciekawe ujęcie tematu.       

                

Zapraszam na ekspozycję zdjęć prac pokonkursowych naszych uczniów do holu budynku A.

                                                                                               Małgorzata Zubel