Prace uczniów na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „KOCI ŚWIAT”

„Koci świat to cała gama charakterów, osobowości, indywidualności. Są koty nieśmiałe ostrożne, lękliwe. Są koty odważne, pewne siebie i ufne…

Są koty pięknie zaopiekowane, kochane przytulane i głaskane, ale tuż obok, może bardzo niedaleko, są koty bezdomne, głodne, chore, czekające na Twój przyjazny gest. Pamiętajcie o wszystkich Kocurach, bądźcie odpowiedzialni   i pomagajcie – zawsze, gdy tylko możecie!”.

Przytoczony cytat jest wstępem do Regulaminu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego:

„KOCI ŚWIAT”

Uczestnictwo w konkursie uczniów z klas IV - VII to nie tylko sprawdzenie swoich umiejętności plastycznych, również uwrażliwienie na los bezdomnych i porzuconych kotów. Prezentowane prace są indywidualną interpretacją tematu konkursu. Zapraszam do obejrzenia galerii prac.

UCZESTNICY KONKURSU:

IVA – LENA GALEK, NADIA KAMODA, JULIA WIŚNIEWSKA, WERONIKA ZABŁOCKA, ALEKSANDER ZŁOTEK

IV B – NIKOLA MURZYŃSKA, WERONIKA WACH, WIKTORIA WIERZBICKA

IV C –AMANDA REICH

VA – ADRIAN KOPIEC

VI A – IGA BURDYNA, IZABELA HORANIN

VI B – MAJA WITKOWSKA, MILENA WITKOWSKA

VII A – KAMILA BIEGANOWSKA, WIKTORIA ŻWIRSKA

VII B – OLIVIA MILNER, ZUZANNA PODZIEMSKA, JULIA MIROSZEK

VII C – ZOFIA STOPIŃSKA

VII D – JAKUB PRZYBYŁO, OLIWIA RAPIR

Wszystkim uczestnikom dziękuję za aktywność. Reprezentujecie nie tylko swoją klasę, również naszą szkołę. Życzę artystycznych sukcesów.

Małgorzata Zubel

Zapraszam do obejrzenia galerii prac – Małgorzata Zubel