MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dnia 6 października 2020 roku na Stadionie Miejskim w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Nasi uczniowie wystartowali w kategorii igrzysk dzieci (rocznik 2008 i młodsi) oraz kategorii igrzysk młodzieży (rocznik 2006 i 2007). Organizatorem zawodów był Powiatowy SZS w Lwówku Śląskim, zawody finansowane były ze środków dotacji Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz Powiatu Lwóweckiego. Sędzią głównym wszystkich biegów był  p. Grzegorz Połaczewski. W zawodach wystartowało około 140 zawodniczek i zawodników szkół Powiatu Lwóweckiego. Zwycięzcy poszczególnych biegów awansowali do Finału Dolnośląskiego, który zaplanowany jest na października 2020 roku w Olszynie. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

IGRZYSKA DZIECI – ROCZNIK 2008 I MŁODSI (KLASY VI i MŁODSI)

Dziewczęta - dystans – 6 x 800m

I miejsce                 SP nr 2 Lwówek Śląski         op. Magdalena Pawłowicz

II miejsce               SP nr 1 Lwówek Śląski        op. Marek Bialic

III miejsce              SP nr 1 Gryfów Śląski          op. Mirosław Mleczek

IV miejsce              SP nr 3 Lwówek Śląski        op. Danuta Pogoda

V miejsce               SP nr 2 Lwówek Śląski        op. Magdalena Pawłowicz (PK)

Skład SP 2 Lwówek Śląski:

Wiktoria Sikora, Weronika Rosołek, Martyna Michalska, Weronika Dancewicz, Anna Paciejewska, Lena Widuch.

Chłopcy - dystans  – 6 x 1000m

I miejsce                  SP nr 2 Lwówek Śląski       op. Magdalena Pawłowicz

II miejsce               SP nr 1 Lwówek Śląski        op. Mirosław Mleczek

III miejsce              SP nr 2 Lwówek Śląski        op. Magdalena Pawłowicz (PK)

Skład SP 2 Lwówek Śląski:

Filip Siedlecki, Wiktor Niedzielski, Jakub Ostyński, Konrad Draj, Adrian Kopiec,  Jacek Górski

IGRZYSKA MŁODZIEŻY  –  ROCZNIK 2007/2006 (KLASY VII/VIII)

Dziewczęta - dystans – 6 x 1000m

I miejsce                 SP Wleń                                op. Marta Świerczyńska-Janur

II miejsce               SP nr 1 Gryfów Śląski          op. Beata Hryciew-Listwan

III miejsce              SP nr 1 Lwówek Śląski        op. Marek Bialic

IV miejsce                SP nr 2 Lwówek Śląski        op. Grzegorz Połaczewski

Skład SP 2 Lwówek Śląski:

Weronika Gogola, Wiktoria Gogola, Eliza Kopeć, Martyna Kufel, Oliwia Rapir, Lena Zimmer.

Chłopcy - dystans  – 6 x 1200m

I miejsce                   SP nr 2 Lwówek Śląski       op. Grzegorz Połaczewski

III miejsce              SP nr 1 Lwówek Śląski        op. Marek Bialic

IV miejsce              SP 2 Lwówek Śląski             op. Grzegorz Połaczewski  (PK)

SP 2 Lwówek Śląski:

Ignacy Zabłocki, Dominik Karp, Oliwier Tyczkowski, Norbert Herba, Hubert Burdukiewicz, Bartosz Polarczyk.

op. G. Połaczewski