Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

II HALOWY MIKOŁAJKOWY MITING LEKKOATLETYCZNY – „LIGA SKOCZKÓW 2019”

Dnia 18 grudnia 2019 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbył się II Halowy Mikołajkowy Miting Lekkoatletyczny – „Liga Skoczków 2019”.

Organizatorem imprezy sportowej byli nauczyciele wychowania fizycznego z SP 2 w Lwówku Śląskim (Magdalena Pawłowicz, Mirosław Kobiałka, Mariusz Porszko, Grzegorz Połaczewski). Zawody finansowane był ze środków dotacji Gminy i Miasta Lwówek Śląski. W mitingu prawo startu miały dzieci od klasy pierwszej do ósmej Szkoły Podstawowej. Konkurencje lekkoatletyczne: bieg 40m, bieg 40m przez płotki, 200m przez płotki, 400m przez płotki, 600m przez płotki, pchnięcie kulą 1kg, 2kg, 3kg oraz skok wzwyż. W zawodach wystartowało około 215 uczniów szkoły.

Przebieg zawodów:

BIEG 40m DZIEWCZĄT (I-II  2011-2012)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Szewczyk Emilia

6,71

I

2

Falgier Lena

6,72

II

3

Sawicka Maja

6,96

III

4

Sznapka Justyna

7,50

IV

5

Reich Julia

7,77

V

6

Pałęga Hanna

7,80

VI

7

Bettoumia Ines

9,76

VII

 

BIEG 40m CHŁOPCÓW (I-II 2011-2012)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Matkowski Dominik

6,53

I

2

Latarowski Jerzy

6,59

II

3

Żebrak Orfeusz

6,60

III

4

Kowalczyk Alan

6,78

IV

5

Boilerehauge Kasper

7,20

V

6

Berliński Dawid

7,26

VI

7

Ambrożewicz Alan

7,55

VII

8

Jonak Dominik

7,82

VIII

9

Miroszek Stanisław

7,82

IX

10

Skrucha Daniel

8,45

X

 

BIEG 40m PRZEZ PŁOTKI  DZIEWCZĄT (I-II 2011-2012)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Olszewska Natalia

8,23

I

2

Niedzielska Wiktoria

8,38

II

3

Jaśkiewicz Aniela

9,02

III

4

Kwiatkowska Maja

9,27

IV

5

Jedynak Barbara

10,81

V

6

Kowalczyk Oliwia

10,85

VI

7

Zdanowicz Julia

10,29

VII

8

Żydzińska Ala

11,30

VIII

 

BIEG 40m PRZEZ PŁOTKI  chłopców (I-II 2011-2012)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Wojtasik Marcel

6,87

I

2

Wieczorek Kacper

7,83

II

3

Sikora Kuba

7,86

III

4

Konarski Piotr

8,08

IV

5

Jakubowski Kornel

8,26

V

6

Trzeciak Miłosz

8,57

VI

7

Andrukiewicz Samuel

8,96

VII

8

Cieślak Marcin

9,01

VIII

9

Suchecki Leon

9,60

IX

10

Korycki Ignacy

9,91

X

11

Dancewicz Gabriel

10,53

XI

12

Łankowski Ksawery

11,18

XII

13

Karpowicz Michał

12,93

XIII

 

BIEG 200m PRZEZ PŁOTKI  chłopców (I-II 2011-2012)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Baszak Wiktor

24,17

I

2

Grześków Filip

26,17

II

3

Sojka Bartosz

27,79

III

4

Hanasz Dariusz

28,13

IV

5

Drużga Filip

28,60

V

6

Kolasiński Alan

28,80

VI

7

Poniźniak Olaf

29,51

VII

8

Zieliński Maciej

30,10

VIII

9

Zembrzycki Fabian

32,13

IX

10

Mocyk Patryk

32,69

X

11

Biegała Jakub

33,33

XI

12

Janz Alan

34,52

XII

13

Krupa Krzysztof

35,89

XIII

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (I-II 2011-2012)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Kozdrowska Ewa

105

I

2

Piotrowska Sara

100

II

3

Dymitorca Wiktoria

100

III

4

Dębicka Lidia

90

IV

5

Nowakowska Oliwia

90

V

6

Maliszewska Julia

90

VI

7

Hutnik Sylwia

80

VII

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (I-II 2011-2012)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Choniawko Hubert

110

I

2

Przybyło Kacper

105

II

3

Fojna Dawid

100

III

4

Szlempo Oliwer

100

IV

5

Filipczak Mateusz

80

V

 

PCHNIĘCIE KULĄ 1kg DZIEWCZĄT (I-II 2011-2012)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Gelleta Hanna

5,25

I

2

Piotrowska Wiktoria

4,30

II

3

Piekarz Lena

4,00

III

4

Giedrys Natalia

3,40

IV

5

Szczyrbak Zuzanna

2,60

V

 

PCHNIĘCIE KULĄ 1kg DZIEWCZĄT (I-II 2011-2012)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Kufel Dawid

5,00

I

2

Jaśko Krzysztof

4,70

II

3

Pałasiuk Michał

4,60

III

4

Michalski Wojciech

4,10

IV

5

Fedor Łukasz

3,70

V

6

Król Jakub

3,55

VI

7

Chudzikowski Miłosz

3,35

VII

8

Zając Kacper

3,10

VIII

9

Ferenc Patryk

2,35

IX

 

BIEG 40m DZIEWCZĄT (III-IV 2009-2010)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Kałużyńska Klaudia

6,08

I

2

Zabłocka Weronika

6,53

II

3

Górska Natalia

6,85

III

4

Ryba Maja

6,92

IV

5

Horanin Ola

7,27

V

6

Michalska Julia

7,35

VI

7

Wiśniewska Julia

7,44

VII

8

Szawłowska Dominika

7,47

VIII

9

Winiarska Nina

7,91

IX

 

BIEG 40m CHŁOPCÓW (III-IV 2009-2010)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Kopyto Oliwier

5,62

I

2

Kropiec Adrian

5,79

II

3

Brocławik Kordian

5,85

III

4

Podgórski Wiktor

6,22

IV

5

Trybała Arek

6,62

V

6

Zabawa Dominik

7,08

VI

7

Ślusarek Piotr

7,21

VII

8

Złotek Olek

7,80

VIII

9

Thiel Alan

7,88

IX

10

Wypych Aleksander

7,97

X

 

BIEG 40m  PRZEZ PŁOTKI DZIEWCZĄT (III-IV 2009-2010)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Suduł Aleksandra

7,58

I

2

Stankiewicz Lena

8,20

II

3

Stec Oktawia

8,25

III

4

Rejch Amanda

8,52

IV

 

BIEG 40m  PRZEZ PŁOTKI CHŁOPCÓW (III-IV 2009-2010)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Kulanica Kasjan

7,71

I

2

Skulski Seweryn

8,29

II

3

Zembrzycki Tymoteusz

8,41

III

4

Bunikowski Wojciech

8,71

IV

5

Leszkiewicz Wiktor

9,08

V

 

BIEG 200m  PRZEZ PŁOTKI DZIEWCZĄT (III-IV 2009-2010)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Kwacz Agata

29,30

I

 

BIEG 200m  PRZEZ PŁOTKI CHŁOPCÓW (III-IV 2009-2010)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Kostrubiec Adam

24,80

I

2

Puchalski Marcel

25,77

II

3

Wesołowski Marcel

28,38

III

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (III-IV 2009-2010)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Karpowicz Anna

95

I

2

Fryczka Monika

95

II

3

Kwas Izabela

85

III

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (III-IV 2009-2010)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Okrzeja Michał

100

I

2

Nakielski Jan

95

II

3

Kurciak Adrian

80

III

 

PCHNIĘCIE KULĄ 1kg DZIEWCZĄT (III-IV 2009-2010)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Skiba Laura

6,90

I

2

Pieles Marika

6,38

II

3

Kamoda Nadia

5,70

III

4

Thiel Nadia

5,60

IV

5

Król Nadia

5,56

V

6

Rzeźwicka Joanna

5,45

VI

7

Sieroń Agata

5,18

VII

8

Woźniak Zuzanna

4,96

VIII

 

PCHNIĘCIE KULĄ 1kg CHŁOPCÓW (III-IV 2009-2010)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Rudnicki Maciej

7,90

I

2

Wąs Wiktor

7,40

II

3

Chodziński Nikodem

4,90

III

4

Proski Alex

4,87

IV

 

BIEG 40m DZIEWCZĄT (V-VI 2007-2008)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Rosołek Weronika

5,60

I

2

Giera Oliwia

5,61

II

3

Koman Wiktoria

5,94

III

4

Krzyszczak Sandra

6,11

IV

5

Skrucha Amelia

6,15

V

6

Dąbal Emanuela

6,36

VI

7

Duszuk Wiktoria

7,22

VII

 

BIEG 40m CHŁOPCÓW (V-VI 2007-2008)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Górski Jacek

5,47

I

2

Zembrzycki Olek

5,60

II

3

Suski Mateusz

5,76

III

4

Niedzielski Wiktor

5,92

IV

5

Filipczak Jakub

5,92

V

6

Krzysiak Kuba

6,27

VI

7

Gertel Damian

6,49

VII

8

Dancewicz Franek

6,54

VIII

9

Batolik Szymon

7,02

IX

 

BIEG 40m PRZEZ PŁOTKI DZIEWCZĄT (V-VI 2007-2008)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Szwemin Amelia

7,25

I

2

Zając Marlena

7,91

II

3

Niedzielska Julia

8,93

III

 

BIEG 40m PRZEZ PŁOTKI CHŁOPCÓW (V-VI 2007-2008)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Mazurek Tymoteusz

6,28

I

2

Draj Konrad

6,61

II

3

Ostrowski Kacper

6,92

III

 

BIEG 400m PRZEZ PŁOTKI DZIEWCZĄT (V-VI 2007-2008)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Rapir Oliwia

49,48

I

2

Widuch Lena

49,79

II

3

Tomczyk Natalia

55,81

III

 

BIEG 400m PRZEZ PŁOTKI CHŁOPCÓW (V-VI 2007-2008)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Burdukiewicz Hubert

41,52

I

2

Kufel Dominik

43,79

II

3

Duch Martin

44,69

III

4

Siedlecki Filip

45,31

IV

 

 SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (V-VI 2007-2008)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Witkowska Milena

105

I

2

Dancewicz Weronika

105

II

3

Chabiniak Paulina

100

III

4

Witkowska Maja

100

IV

5

Kumoś Wiktoria

100

V

6

Ambrożewicz Nikola

95

VI

7

Darul Julia

95

VII

8

Burdyna Iga

95

VIII

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (V-VI 2007-2008)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Paciejewski Bartosz

135

I

2

Listwan Tymoteusz

130

II

3

Gelleta Igor

115

III

4

Ostyński Jakub

110

IV

5

Mazur Krystian

100

V

 

PCHNIĘCIE KULĄ 2kg DZIEWCZĄT (V-VI 2007-2008)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Kijanka Weronika

7,90

I

2

Kogut Wiktoria

7,90

II

3

Żwirska Wiktoria

7,60

III

4

Sikora Wiktoria

7,40

IV

5

Jedynak Gabriela

6,70

V

6

Pawlik Agata

6,25

VI

 

PCHNIĘCIE KULĄ 2kg CHŁOPCÓW (V-VI 2007-2008)

<


Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

1

Kolasiński Adrian

11,24

I

2

Huzarewicz Dominik

9,20

II

3

Przybyło Jakub

8,66

III

4

Korycki Marcin

8,25

IV

5

<p align=