Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Podsumowanie XIV Powiatowego Konkursu Twórczości Plastycznej "Dekoracje świąteczne z masy solnej- Anielskie Święta"

Podsumowanie XIV Powiatowego Konkursu Twórczości Plastycznej "Dekoracje świąteczne z masy solnej- Anielskie Święta"

To już czternasta edycja niezwykle popularnego i lubianego przez uczniów konkursu, który co roku aktywizuje uczniów z naszej szkoły, ale przede wszystkim dzieci i młodzież z powiatu lwóweckiego.

W tym roku w konkursie wzięło udział 12 szkół powiatu lwóweckiego. Komisja miała niezwykle trudny wybór ze względu na ilość prac oraz wspaniałe pomysły i twórcze podejście do tematu konkursu.

W kategorii 7-10 lat przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

I m. Filip Grześków Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

II m. Maksymilian Podobiński Szkoła Podstawowa w Pławnej

III m. Weronika Wach Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

 

wyróżnienia:

1. Zuzanna Kmieć Szkoła Podstawowa nr 1 w Lwówku Śląskim

2. Zuzanna Kołcz Szkoła Podstawowa w Niwnicach

3. Julia Siedlecka Szkoła Podstawowa w Płóczkach Górnych

4. Maja Siedlecka Szkoła Podstawowa w Płóczkach Górnych

5. Julia Krawiec Szkoła Podstawowa w Niwnicach

6. Dawid Fojna Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

7. Anna Decowska Szkoła Podstawowa w Pławnej

8. Lena Harmacińska Szkoła Podstawowa w Gryfowie Śląskim

9. Hanna Wachowicz Szkoła Podstawowa we Wleniu

10. Kacper Stolarski Szkoła Podstawowa nr 3 w Lwówku Śląskim filia w Zbylutowie

  

W kategorii 11-14 lat przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

I m. Oliwia Staszkowian Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

II m. Jan Łęczyński Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

III m. Beata Grochowska Szkoła Podstawowa w Pławnej

 

wyróżnienia:

1. Dominik Radyno Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

2. Milena Binasiewicz Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

3. Aleksander Bagiński Szkoła Podstawowa w Płóczkach Górnych

4. Amelia Tkacz Szkoła Podstawowa w Gryfowie Śląskim

5. Maja Popławska  Szkoła Podstawowa nr 3 w Lwówku Śląskim

6. Weronika Afonów Szkoła Podstawowa w Pławnej

7. Jagoda Reszko Szkoła Podstawowa w Gryfowie Śląskim

8. Dawid Pawłowski Szkoła Podstawowa we Wleniu

9. Krystian Sus Szkoła Podstawowa nr 1 w Lwówku Śląskim

10. Wiktoria Florczak Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

 

Ponadto przyznano nagrody specjalne:

1. Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski p. Marioli Szczęsnej- Dominik Kossowski Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

 2. Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski p. Marioli Szczęsnej- Dawid Kossowski Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

 3. Starosty Lwóweckiego p. Daniela Koko- Wiktoria Duszuk Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

 4. Starosty Lwóweckiego p. Daniela Koko- Maria Stolarska Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu

 5.  Przewodniczącego Rady Miejskiej Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Dawida Kobiałki- Lena Szmajło Szkoła Podstawowa w Pławnej

 6.  Przewodniczącego Rady Miejskiej Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Dawida Kobiałki- Aleksander Złotek Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

 7.  Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śl.- Maria Frydrych Szkoła Podstawowa w Uboczu

 8.   Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śl.- Łukasz Szmajło Szkoła Podstawowa w Pławnej

 9.   Dyrektora Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji p. Katarzyny Romanowicz- Kłosin- Kacper Szatan Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

                   

   Składamy serdeczne podziękowania wszystkim szkołom, które wzięły udział w naszym konkursie oraz wszystkim sponsorom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody dla autorów najpiękniejszych prac. To dzięki nim mogliśmy nagrodzić tak wielu uczniów, uczestników konkursu.

            Uroczyste wręcznie nagród i wyróżnień odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim dnia 6 grudnia 2019 r.

           Na wystawę pokonkursową zapraszamy do Kościoła Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim w dniach 20 grudnia 2019 r. do 8 stycznia 2020 r.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

 

WYNIKI KONKURSU SZKOLNEGO:

 

 Klasy I-IV:

I m. Natalia Górska IVA

II m. Lidia Dębicka IIA

III m. Ksawery Łankowski IA

 

wyróżnienia:

1. Oskar Florczak IIIB

2. Julia Wisniewska IIIA

3. Izabela Kwas IIIA

4. Alan Thiel IIIA

5. Nadia Thiel IVA

6. Dominika Szawłowska IVA

7. Maja Kowal IIIC

8. Seweryn Skulski IVA

9. Oktawia Stec IIIC

10. Natalia Giedrys IIB

11. Stanisław Miroszek IB

12. Julia Maliszewska IA

13. Michał Okrzeja IIIC

14. Dariusz Hanasz IIB

16. Wiktoria Niedzielska IA

17. Miłosz Trzeciak IA

18. Alicja Żerdzińska IA

19. Filip Giecewicz IIC

20. Nikola Murzyńska IIIB

21. MaciejZieliński IIA

 

 Klasy V-VIII:

I m. Jacek Górski VB

II m. Lena Żemła VIA

III m. Bartosz Pietruszka VIIC

 

wyróżnienia:

1. Izabela Horanin VA

2. Julia Miroszek VIB

3. Kornelia Troszczyńska VIB

 

Organizatorzy: Aleksandra Wrzesińska, Ewa Siwka, Barbara Łankowska i Beata Hołyszewska.


Przejdź do góry