Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

GALA LAUREATÓW POWIATU LWÓWECKIEGO 2018/2019

Dnia 18 października br. w Brunowie odbyła się XVII Gala Laureatów olimpiad, konkursów przedmiotowych, przeglądów artystycznych oraz zawodów sportowych.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy szkół  i placówek oświatowych, nauczyciele oraz przede wszystkim główni bohaterowie wydarzenia - uczniowie naszej szkoły oraz powiatu lwóweckiego i ich rodzice. Na tegorocznej Gali wręczono 10 nagród zespołowych, 38 indywidualnych za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i artystycznych, 72 nagrody za osiągnięcia sportowe w ramach współzawodnictwa sportowego. Osiemnastu szkołom z terenu powiatu wręczono dyplomy uznania za promowanie uzdolnień ucznia.

 

Nasi Laureaci

Olimpiady, konkursy przedmiotowe i artystyczne

 

1. Marcel Mendocha              op. Krzysztof Marecki

2. Julia Szczerbaniewicz         op. Małgorzata Zubel

3. Elżbieta Stempin

4. Natan Śliwiński                   op. Marzenna Markulak

5. Zespół „Śnieżne Kotły”      op. Aleksander Hołoga

6. Zespół Turystyczny             op. Krzysztof Marecki

7. Zespół Czytelniczy              op. Aleksandra Wrzesińska

 

Osiągnięcia sportowe

1. Weronika Gogola                       op. Mirosław Kobiałka

2. Bartosz Polarczyk       Finał Dolnośląski  Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci – I miejsce, konkurencja: bieg 300m (wynik 41,77s)

3. Dominik Suski             Finał Dolnośląski  Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci – III miejsce, konkurencja: bieg 60m (wynik 8,16s)

4. Norbert Herba            Finał Dolnośląski  Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci – IV miejsce, konkurencja: skok w dal

5. Lena Zimmer             Finał Dolnośląski  Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci – VI miejsce, konkurencja: skok wzwyż (wynik 130cm)

6. Drużyna - Czwórbój LA     

Dominik Kufel, Dominik Karp, Bartosz Polarczyk, Hubert Burdukiewicz, Norbert Herba, Dominik Suski

Finał Krajowy Czwórboju Lekkoatletycznego Chłopców Igrzysk Dzieci – V miejsce (na 16 województw w Polsce)

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców – I miejsce (na 16 drużyn Dolnego Śląska)

7. Drużyna – Piłka Nożna LZS                      op. Grzegorz Połaczewski, Mariusz Proszko, Mirosław Kobiałka

8. Drużyna – Halowa Piłka Nożna   LZS        op. Mirosław Kobiałka

9. Drużyna – Sztafeta 4x100m                                

Norbert Herba, Dominik Karp, Bartosz Polarczyk, Dominik Suski

Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci – I miejsce, konkurencja: sztafeta 4x100m (wynik 52,24s)

10. Drużyna – Sztafetowe Biegi Przełajowe

Ignacy Zabłocki, Wiktor Skrobuk, Dominik Kufel, Tymoteusz Mazurek, Bartosz Olech, Dominik Karp, Bartosz Polarczyk, Jakub Samoraj, Hubert Burdukiewicz, Norbert Herba, Miłosz Rybiałek

Finał Dolnośląski w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców – II miejsce

11. Drużyna – Drużynowe Biegi Przełajowe

Konrad Draj, Wiktor Niedzielski, Tymoteusz Listwan, Igor Gelleta, Filip Siedlecki, Jacek Górski

Finał Dolnośląski Drużynowych Biegów Przełajowych Chłopców Igrzysk Dzieci – III miejsce

12. Drużyna – Igrzyska Lekkoatletyczne

Dominik Suski, Bartosz Polarczyk, Norbert Herba, Dominik Karp

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Lekkiej Atletyce – IV miejsce drużynowo

13. Drużyna – Turniej Play Ball

Dominik Kufel, Jakub Przybyło, Antoni Suchecki, Hubert Burdukiewicz, Tymoteusz Listwan, Kacper Borowski, Marcel Kaczmarczyk, Bartosz Czerwień, Błażej Łoza, Kacper Szatan, Mateusz Suski, Bartosz Paciejewski , Igor Kyzioł, Adrian Pokomejka, Alan Zabiega, Artur Zając, Wiktor Skrobuk, Ksawery Grudziński

Finał Dolnośląski Turnieju Play Ball – szkolna wersja Baseball – V miejsce

Eliminacje Wojewódzkie Turnieju Play Ball – szkolna wersja Baseball – I miejsce

 

op. G. Połaczewski


Przejdź do góry