GALA LAUREATÓW POWIATU LWÓWECKIEGO 2018/2019

Dnia 18 października br. w Brunowie odbyła się XVII Gala Laureatów olimpiad, konkursów przedmiotowych, przeglądów artystycznych oraz zawodów sportowych.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy szkół  i placówek oświatowych, nauczyciele oraz przede wszystkim główni bohaterowie wydarzenia - uczniowie naszej szkoły oraz powiatu lwóweckiego i ich rodzice. Na tegorocznej Gali wręczono 10 nagród zespołowych, 38 indywidualnych za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i artystycznych, 72 nagrody za osiągnięcia sportowe w ramach współzawodnictwa sportowego. Osiemnastu szkołom z terenu powiatu wręczono dyplomy uznania za promowanie uzdolnień ucznia.

Nasi Laureaci

Olimpiady, konkursy przedmiotowe i artystyczne

1. Marcel Mendocha              op. Krzysztof Marecki

2. Julia Szczerbaniewicz         op. Małgorzata Zubel