FINAŁ DOLNOŚLĄSKI SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH 2019

Dnia 10 października br. w Olszynie odbyły się Finały Dolnośląskie w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach współzawodnictwa sportowego SZS Dolny Śląsk.

Nasi uczniowie rywalizowali w kategorii igrzysk dzieci oraz igrzysk młodzieży godnie reprezentując naszą Gminę oraz Powiat. Młodsza reprezentacja zakończyła rywalizację na XIII miejscu (23 drużyny startujące), natomiast starsza reprezentacja na X miejscu (21 drużyn startujących). Skład chłopców młodszych Hubert Burdukiewicz, Konrad Draj, Martin Duch, Jacek Górski, Dominik Kufel, Tymoteusz Mazurek, Wiktor Niedzielski, Jakub Ostyński, Filip Siedlecki, Antoni Mocyk. Skład drużyny starszej Tomasz Bagiński, Kacper Borowski, Marcin Gryczon, Norbert Herba, Dominik Karp, Jakub Michalak, Igor Nestorowicz, Bartosz Polarczyk, Ignacy Zabłocki, Jakub Samoraj. Gratulacje za wytrwałość podczas trudnych warunków pogodowych.

Op. G. Połaczewski