Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Mistrzostwa Powiatu - Lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży Dziewcząt i Chłopców

Dnia 14 maja 2019 roku na Stadionie Lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej nr 1  w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci wśród dziewcząt i chłopców (klasy VII, VIII SP, III GIM).

Organizatorem zawodów był PSZS  w Lwówku Śląskim, SP 1 Lwówek Śląski, SP 2 Lwówek Śląski. Impreza sportowa finansowana ze środków dotacji Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz Powiatu Lwóweckiego. Do zawodów zgłosiło się większość szkół z naszego Powiatu,  a młodzież rywalizowała w takich konkurencjach jak: bieg 100m, 300m, 600m, 1000m, 2000m, sztafeta 4x100m, sztafeta szwedzka, skok w dal, skok wzwyż, rzut oszczepem, pchnięcie kulą. W zawodach wystartowało około 185 zawodniczek oraz zawodników. Zawody sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół Powiatu Lwóweckiego. Serdeczne podziękowania dla nauczycieli za pomoc oraz gratulacje dla wszystkich startujących zawodniczek i zawodników. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji awansowali bezpośrednio do finału dolnośląskiego, który odbędzie się na początku czerwca we Wrocławiu.

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ:

 

Dziewczęta                          

             

 I miejsce               SP 1 Lwówek Śląski                                            128 pkt.

II miejsce               SP 3 Lwówek Śląski                                            59 pkt.  

III miejsce              SP 2 Lwówek Śląski                                            50 pkt.  

IV miejsce             SP Wleń                                                               37 pkt.

V miejsce              SP Giebułtów                                                       28 pkt.  

VI miejsce             SP 1 Gryfów Śląski                                              16 pkt.

VI miejsce             SP Mirsk                                                              10 pkt.

VIII miejsce           SP Krobica                                                           9 pkt.

IX miejsce             SP Rębiszów                                                        7 pkt.

 

Chłopcy

 

I miejsce                SP 2 Lwówek Śląski                                             91 pkt.

II miejsce               SP Wleń                                                               47 pkt.

III miejsce              SP Mirsk                                                              4 pkt.

IV miejsce             Gimnazjum Lubomierz                                       42 pkt.

V miejsce              SP 1 Lwówek Śląski                                            38 pkt.

VI miejsce             SP 3 Lwówek Śląski                                            34 pkt.

VII miejsce            SP 1 Gryfów Śląski                                              33 pkt.

VIII miejsce           SP Giebułtów                                                       22 pkt.  

IX miejsce             SP Rębiszów                                                        14 pkt.

X miejsce              SP Krobica                                                           11 pkt.

 

100m dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Junkiewicz

Joanna

SP 2 Lwówek Śl.

13,7

9

2

Dudek

Kamila

SP 1 Lwówek Śl.

13,8

7

3

Wójtowicz

Paulina

SP 1 Lwówek Śl.

14,1

6

4

Kobak

Anna

SP 3 Lwówek Śl.

14,4

5

5

Piotrowska

Wiktoria

SP 1 Lwówek Śl.

14,7

5

6

Pawłowska

Julia

SP Giebułtów

14,9

4

7

Chachuła

Justyna

SP Giebułtów

15,7

4

8

Jadczak

Sara

SP Giebułtów

16,3

4

 

                                                                               100m chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Turski

Jakub

SP Wleń

11,9

9

2

Witkowski

Oskar

SP Wleń

12,6

7

3

Ziemianowicz

Sebastian

 

12,9

6

4

Rudnicki

Konrad

SP Wleń

13,0

5

5

Kowaliszyn

Emilia

SP Wleń

13,3

5

6

Baca

Krystian

SP 2 Lwówek Śl.

13,4

4

7

Główka

Daniel

SP 3 Lwówek Śl.

13,4

4

8

Kaczmarczyk

Marcel

SP 2 Lwówek Śl.

13,5

4

9

Chodorowski

Wiktor

 

13,7

3

10

Urbański

Jakub

 

14,3

3

11

Michalak

Jakub

SP 2 Lwówek Śl.

14,5

3

12

Bar

Brajan

SP Giebułtów

14,8

3

13

Cyburk

Michał

 

15,7

2

 

 

300m dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Miszkurka

Karolina

SP 1 Lwówek Śl.

49,6

9

2

Szymaniak

Zuzanna

SP 3 Lwówek Śl.

51,4

7

3

Łata

Julia

SP Mirsk

54,4

6

4

Maszkało

Wiktoria

SP Giebułtów

55,1

5

5

Nahaczewska

Nikola

SP 1 Lwówek Śl.

55,1

5

6

Wawrzynowicz

Martyna

SP 3 Lwówek Śl.

55,6

4

7

Wojewódka

Marta

SP Wleń

55,9

4

8

Dąbrowska

Dominika

SP Mirsk

56,2

4

9

Janz

Roksana

SP 2 Lwówek Śl.

62,0

3

 

300m chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Szymonowicz

Gracjan

SP

41,6

9

2

Kaliński

Mateusz

SP 1 Gryfów Śl.

42,1

7

3

Kierepka

Konrad

SP 1 Lwówek Śl.

42,3

6

4

Łasowski

Bartosz

SP 2 Lwówek Śl.

43,1

5

5

Arendarczyk

Jakub

GIM Lubomierz

44,2

5

6

Borowski

Kacper

SP 2 Lwówek Śl.

44,7

4

7

Dołęga

Przemysław

SP Rębiszów

45,6

4

8

Rydel

Dominik

SP 2 Lwówek Śl.

46,2

4

9

Kocot

Hubert

SP 2 Lwówek Śl.

47,0

3

10

Maćkowski

Dawid

SP Mirsk

48,7

3

11

Januszkiewicz

Tomasz

SP 1 Gryfów Śl.

49,5

3

12

Nestorowicz

Igor

SP 2 Lwówek Śl.

50,4

3

13

Podobiński

Piotr

SP 2 Lwówek Śl.

53,5

2

14

Grzywa

Damian

SP 2 Lwówek Śl.

62,2

2

 

600m dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Kowalska

Gabriela

SP 1 Lwówek Śl.

2,02,9

9

2

Zając

Julia

SP Wleń

2,03,5

7

3

Ryś

Magdalena

SP 1 Lwówek Śl.

2,04,2

6

4

Korziewicz

Wiktoria

SP 1 Gryfów Śl.

2,12,9

5

5

Tomaszewska

Oliwia

SP 3 Lwówek Śl.

2,29,5

5

6

Wachowiak

Natalia

SP 3 Lwówek Śl.

2,41,3

4

7

Tomaszewicz

Iga

SP 3 Lwówek Śl.

2,41,9

4

 

1000m dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Mścisz

Daria

SP 1 Lwówek Śl.

3,40,8

9

2

Wojewódka

Agnieszka

SP Wleń

4,17,2

7

 

1000m chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Białek

Eryk

SP Mirsk

3,07,9

9

2

Matkowski

Mikołaj

SP 1 Lwówek Śl.

3,14,0

7

3

Łatyszonek

Krystian

SP Rębiszów

3,26,0

6

4

Sikorski

Jakub

SP 1 Gryfów Śl.

3,29,2

5

5

Kuczyński

Artur

 

3,29,8

5

6

Kyzioł

Igor

SP 2 Lwówek Śl.

3,36,4

4

7

Pałasz

Michał

SP Mirsk

3,41,8

4

8

Cieloszczy

Tobiasz

SP 3 Lwówek Śl.

3,46,1

4

9

Domański

Dominik

SP 1 Lwówek Śl.

4,08,7

3

 

 

2000m chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Mytych

Łukasz

GIM Lubomierz

9,36,5

9

2

Wolski

Mateusz

SP Wleń

9,37,3

7

 

Pchnięcie kulą 3kg dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Lorek

Oliwia

SP Krobica

10,00

9

2

Kamińska

Małgorzata

SP 1 Lwówek Śl.

9,47

7

3

Reszko

Dominika

SP 1 Gryfów Śl.

8,14

6

4

Ciechanowicz

Zuzanna

SP 3 Lwówek Śl.

7,22

5

5

Orkowska

Dominika

SP Giebułtów

7,18

5

6

Ziemianowicz

Oliwia

SP 3 Lwówek Śl.

6,83

4

7

Czapla

Klaudia

SP 3 Lwówek Śl.

6,80

4

8

Wawer

Julia

SP 2 Lwówek Śl.

6,05

4

9

Kosakowska

Zuzanna

SP 2 Lwówek Śl.

6,04

3

10

Leszczyńska

Klaudia

SP Wleń

5,19

3

 

Pchnięcie kulą 5kg chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Kreis

Maciej

SP Mirsk

8,85

9

2

Staszak

Seweryn

SP Mirsk

8,68

7

3

Strychasz

Grzegorz

SP Giebułtów

8,65

6

4

Skorzeńc

Marcel

SP 2 Lwówek Śl.

8,59

5

5

Stęplewski

Oliwer

SP 3 Lwówek Śl.

7,47

5

6

Marczuk

Gracjan

SP Mirsk

7,22

4

7

Kołodziejczyk

Jan

SP Giebułtów

7,18

4

8

Kostka

Szymon

SP 3 Lwówek Śl.

6,72

4

9

Zabiega

Alan

SP 2 Lwówek Śl.

6,29

3

10

Ślęzak

Mateusz

SP Mirsk

6,10

3

11

Panasewicz

Oliwer

SP 3 Lwówek Śl.

6,00

3

 

Skok w dal dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Kozdrowska

Wiktoria

SP Wleń

5,02

9

2

Szawłowska

Wiktoria

SP Rębiszów

3,97

7

3

Pawłowicz

Martyna

SP 1 Lwówek Śl.

3,74

6

4

Jaskuła

Emilia

SP 2 Lwówek Śl.

3,63

5

5

Widuch

Julia

SP 2 Lwówek Śl.

3,63

5

6

Kurec

Wiktoria

SP 1 Gryfów Śl.

3,61

4

7

Jurkowska

Oliwia

SP 2 Lwówek Śl.

3,34

4

 

Skok w dal chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Półorak

Seweryn

GIM Lubomierz

5,28

9

2

Posadowski

Julian

SP Wleń

5,13

7

3

Kubiak

Patryk

SP Krobica

5,12

6

4

Tarasewicz

Antoni

SP Krobica

4,60

5

5

Rybak

Wiktor

SP 2 Lwówek Śl.

4,41

5

6

Sawicki

Ignacy

SP Rębiszów

4,30

4

7

Brojanowski

Paweł

SP Mirsk

4,26

4

8

Gaczyński

Kacper

SP Giebułtów

4,15

4

 

Rzut oszczepem 500g dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Sysak

Hanna

SP 1 Lwówek Śl.

28,40

9

2

Sikora

Iga

SP 1 Lwówek Śl.

26,15

7

3

Czachara

Kaja

SP 1 Lwówek Śl.

24,87

6

4

Maciejczyk

Malwina

SP 3 Lwówek Śl.

24,48

5

5

Zabłocka

Oliwia

SP 2 Lwówek Śl.

19,50

5

6

Szwemin

Wiktoria

SP 1 Lwówek Śl.

16,07

4

 

Rzut oszczepem 600g chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Draj

Bartosz

SP 2 Lwówek Śl.

32,65

9

2

Góral

Kacper

SP 2 Lwówek Śl.

29,28

7

3

Zub

Błażej

SP 1 Gryfów Śl.

29,01

6

4

Mielniczyn

Maksymilian

GIM Lubomierz

27,20

5

5

Szymonowicz

Szymon

GIM Lubomierz

26,30

5

6

Mrozik

<p align="ce

Galeria