Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Mistrzostwa Powiatu - Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci Dziewcząt i Chłopców

Dnia 14 maja 2019 roku na Stadionie Lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci wśród dziewcząt i chłopców (klasy IV-VI SP).

Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim, SP 1 Lwówek Śląski, SP 2 Lwówek Śląski. Impreza sportowa finansowana ze środków dotacji Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz Powiatu Lwóweckiego. Do zawodów zgłosiło się większość szkół     z naszego Powiatu,  a dzieci rywalizowały w takich konkurencjach jak: bieg 60m, 300m, 600m, 1000m, sztafeta 4x100m, sztafeta szwedzka, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą. W zawodach wystartowało około 180 zawodniczek oraz zawodników. Zawody sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół Powiatu Lwóweckiego. Serdeczne podziękowania dla nauczycieli za pomoc oraz gratulacje dla wszystkich startujących zawodniczek i zawodników. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji awansowali bezpośrednio do finału dolnośląskiego, który odbędzie się na początku czerwca we Wrocławiu.

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ:

 

Dziewczęta                          

            

 I miejsce                            SP 2 Lwówek Śląski                                        103 pkt.              

II miejsce                            SP Wleń                                                            67 pkt.

III miejsce                          SP 1 Gryfów Śląski                                            44 pkt. 

IV miejsce                          SP Masters Academy Lwówek Śl.                    33 pkt.

V miejsce                           SP Mirsk                                                           15 pkt. 

VI miejsce                          SP 3 Lwówek Śląski                                         13 pkt.

VII miejsce                         SP Rębiszów                                                    11  pkt.

VIII miejsce                       SP Płóczki Górne                                               8 pkt.

IX miejsce                          SP Lubomierz                                                    7 pkt.

X miejsce                            SP Niwnice                                                       7 pkt.

XI miejsce                          SP Giebułtów                                                     4 pkt.

XII miejsce                         SP Krobica                                                          3 pkt.

 

Chłopcy

 

I miejsce                             SP 2 Lwówek Śląski                                        161 pkt.

II miejsce                            SP Mirsk                                                           51 pkt.

III miejsce                          SP 1 Gryfów Śląski                                            44 pkt.

IV miejsce                          SP Wleń                                                             41 pkt.

V miejsce                           SP Płóczki Górne                                               27 pkt.

VI miejsce                          SP Masters Academy Lwówek Śl.                     24 pkt.

VII miejsce                         SP Rębiszów                                                     23 pkt.

VIII miejsce                       SP  Giebułtów                                                    10 pkt.

IX miejsce                          SP Lubomierz                                                   10 pkt.

X miejsce                            SP 3 Lwówek Śląski                                         8 pkt.

XI miejsce                          SP Niwnice                                                        5 pkt.

XII miejsce                         SP Krobica                                                         4 pkt.

 

 

60m dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Gogola

Weronika

SP 2 Lwówek Śl.

8,94

9

2

Leśniak

Wiktoria

SP Wleń

9,15

7

3

Łukasik

Aleksandra

SP Wleń

9,22

6

4

Łukaszewicz

Martyna

SP Wleń

9,3

5

5

Banach

Nikola

SP 2 Lwówek Śl.

9,49

5

6

Godawa

Oliwia

SP Wleń

9,5

4

7

Gogolak

Nikola

SP Rębiszów

9,54

4

8

Rosołek

Weronika

SP 2 Lwówek Śląski

9,64

4

9

Kostecka

Emilia

SP Wleń

9,68

3

10

Matkowska

Hanna

SP Masters Academy

9,73

3

11

Kuklińska

Amelia

SP 2 Lwówek Śl.

10,30

3

12

Pięta

Natalia

SP Krobica

10,31

3

13

Kusiak

Klaudia

SP 2 Lwówek Śl.

10,34

2

14

Klimek

Wiktoria

SP Niwnice

10,60

2

15

Nosek

Justyna

SP 3 Lwówek Śl.

10,68

2

16

Śliwińska

Marcelina

SP 3 Lwówek Śl.

11,0

2

                                                                                                                                                                                          

60m chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Jezierski

Tymoteusz

SP 1 Gryfów Śl.

7,71

9

2

Suski

Dominik

SP 2 Lwówek Śl.

8,1

7

3

Pawliszak

Miłosz

SP 1 Gryfów Śl.

8,48

6

4

Zabłocki

Ignacy

SP 2 Lwówek Śl.

8,56

5

5

Żojdzik

Jakub

SP 3 Lwówek Śl.

9,0

5

6

Mazurek

Tymoteusz

SP 2 Lwówek Śl.

9,58

4

7

Sawicki

Hubert

SP Wleń

9,76

4

8

Kredkowski

Marcin

SP Masters Academy

9,85

4

9

Kolasiński

Adrian

SP 2 Lwówek Śl.

10,21

3

10

Ściga

Marcel

SP Masters Academy

10,53

3

11

Załucki

Konrad

SP Masters Academy

10,70

3

12

Usidus

Kornel

SP Wleń

11,20

3

13

Komisarczyk

Mikołaj

SP Mirsk

11,21

2

14

Karpowicz

Kamil

SP 2 Lwówek Śl.

11,33

2

15

Chorążyczewski

Maciej

SP Niwnice

11,72

2

 

300m dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Frontczak

Wiktoria

SP Wleń

54,70

9

2

Kotela

Jagoda

SP Rębiszów

56,80

7

3

Nowakowska

Wiktoria

SP 1 Gryfów Śl.

57,40

6

4

Baszak

Daria

SP 1 Gryfów Śl.

58,60

5

5

Kazimierczuk

Oliwia

SP 1 Gryfów Śl.

59,00

5

6

Koko

Martyna

SP 1 Gryfów Śl.

1,00,61

4

7

Grybuś

Maja

SP Masters Academy L-K Śl.

1,01,20

4

8

Jadczak

Amanda

SP Giebułtów

1,02,00

4

9

Jastrzębska

Milena

SP Wleń

1,02,30

3

10

Fuławka

Julia

SP Masters Academy L-K Śl.

1,04,60

3

11

Niedzielska

Julia

SP 2 Lwówek Śl.

1,12,93

3

12

Zydor

Natalia

SP Wleń

1,15,16

3

13

Fluder

Hanna

SP Wleń

1,15,46

2

 

300m chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Makowski

Szymon

SP Mirsk

52,10

9

2

Skoropat

Sergey

SP Mirsk

53,60

7

3

Burdukiewicz

Hubert

SP 2 Lwówek Śl.

54,10

6

4

Gajczyk

Michał

SP 1 Gryfów Śl.

54,50

5

5

Tyczkowski

Oliwer

SP 2 Lwówek Śl.

55,9

5

6

Dołęga

Filip

SP Rębiszów

56,05

4

7

Półtorak

Kordian

SP Lubomierz

56,22

4

8

Ciesierski

Gracjan

SP Mirsk

1,03,77

4

9

Jędras

Kacper

SP Niwnice

1,03,90

3

10

Kołodziej

Krystian

SP Mirsk

1,06,77

3

11

Pulikowski

Oskar

SP Masters Academy L-K Śl.

1,10,63

3

12

Pochajda

Filip

SP Masters Academy L-K Śl.

1,17,27

3

 

600m dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Ferensowicz

Maja

SP 1 Gryfów Śl.

2,00,44

9

2

Pyka

Karolina

SP Lubomierz

2,10,31

7

3

Zubacz

Magdalena

SP Masters Academy L-K Śl.

2,11,67

6

4

Widuch

Lena

SP 2 Lwówek Śl.

2,28,79

5

5

Fil

Jagoda

SP Mirsk

2,43,51

5

 

1000m chłopcy

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Polarczyk

Bartosz

SP 2 Lwówek Śl.

3,16,85

9

2

Szwałko

Jakub

SP Mirsk

3,43,51

7

3

Magierowski

Marek

SP Lubomierz

3,47,41

6

4

Gebryto

Roman

SP Mirsk

3,47,82

5

5

Sudoł

Wiktor

SP 2 Lwówek Śl.

3,49,54

5

6

Miećko

Gabriel

SP Mirsk

3,51,94

4

7

Gajtkowski

Bartosz

SP Rębiszów

4,05,42

4

8

Habura

Jakub

SP Krobica

4,35,79

4

9

Krupa

Aleksander

SP Masters Academy L-K Śl.

4,45,37

3

 

Pchnięcie kulą 3kg dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Koperna

Dominika

SP 3 Lwówek Śl.

9,35

9

2

Kowalska

Maja

SP 2 Lwówek Śl.

7,58

7

3

Sowa

Antonina

SP Masters Academy L-K Śl.

4,68

6

 

Pchnięcie kulą 4kg chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Mazaraki

Kajetan

SP Płóczki Górne

8,23

9

2

Bagiński

Filip

SP Giebułtów

7,34

7

3

Cymon

Alan

SP 2 Lwówek Śl.

6,58

6

4

Pietruszka

Bartosz

SP 2 Lwówek Śl.

5,83

5

5

Kamiński

Marcel

SP Masters Academy L-K Śl.

5,22

5

 

Skok w dal dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Kopeć

Eliza

SP 2 Lwówek Śl.

3,90

9

2

Taraska

Kornelia

SP Wleń

3,88

7

3

Gogola

Wiktoria

SP 2 Lwówek Śl.

3,86

6

4

Byczkowska

Nina

SP Masters Academy L-K Śl.

3,76

5

5

Szychowska

Nikola

SP Mirsk

3,69

5

6

Kijanka

Weronika

SP 2 Lwówek Śl.

3,56

4

7

Jefimik

Zuzanna

SP 1 Gryfów Śl.

3,53

4

8

Wnukowicz

Zuzanna

SP 1 Gryfów Śl.

3,50

4

9

Wróblewska

Wiktoria

SP 2 Lwówek Śl.

3,35

3

10

Żebrak

Agata

SP 2 Lwówek Śl.

3,34

3

11

Głowa

Martyna

SP Płóczki Górne

3,24

3

12

Drużga

Katarzyna

SP 2 Lwówek Śl.

3,20

3

13

Kęska

Malwina

SP Niwnice

3,06

2

14

Sobkowiak

Justyna

SP Płóczki Górne

2,98

2

15

Przybyła

Emilia

SP Płóczki Górne

2,90

2

16

Krenz

Wiktoria

SP Niwnice

2,90

2

17

Sikacka

Patrycja

SP Płóczki Górne

2,63

1

18

Galek

Honorata

SP Niwnice

2,03

1

                                                                                                                                                             

Skok w dal chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Herba

Norbert

SP 2 Lwówek Śl.

4,82

9

2

Bagiński

Tomasz

SP 2 Lwówek Śl.

4,15

7

3

Zając

Mateusz

SP Wleń

4,15

6

4

Wutowicz

Kacper

SP 2 Lwówek Śl.

4,13

5

5

Karp

Dominik

SP 2 Lwówek Śl.

4,12

5

6

Draj

Konrad

SP 2 Lwówek Śl.

3,95

4

7

Samoraj

Jakub

SP 2 Lwówek Śl.

3,80

4

8

Nalepa

Przemysław

SP Płóczki Górne

3,78

4

9

Konarski

Grzegorz

SP 2 Lwówek Śl.

3,78

3

10

Gąsikowski

Dorian

SP 2 Lwówek Śl.

3,72

3

11

Zabawa

Michał

SP 2 Lwówek Śl.

3,72

3

12

Cieślak

Michał

SP 2 Lwówek Śl.

3,60

3

13

Markowski

Filip

SP Płóczki Górne

3,50

2

 

Piłeczka palantowa dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Morman

Dorota

SP Wleń

30,40

9

2

Rapir

Oliwia

SP 2 Lwówek Śl.

29,80

7

3

<p align="cente