PÓŁFINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ SZS – PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW IGRZYSK DZIECI

Dnia 3 kwietnia br. w  Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbyły się Półfinał Strefy Jeleniogórskiej SZS w Piłce Ręcznej Chłopców kategorii Igrzysk Dzieci.

Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim, SP nr 2 w Lwówku Śląskim. Zawody finansowane ze środków dotacji SZS „Dolny Śląsk” we Wrocławiu. Do zawodów zgłosiło się dwie drużyny tj. SP 2 Lwówek Śląski, SP 2 Kamienna Góra (nie dotarły dwie szkoły z Jeleniej Góry). Sędzią głównym wszystkich spotkań był Pan Ryszard Młyńczyk oraz Grzegorz Połaczewski. Do finałów Strefy Jeleniogórskiej zakwalifikowały się dwie najlepsze drużyny.

Przebieg rozgrywek

SP 2 Kamienna Góra                      -              SP 2 Lwówek Śląski                        6 : 12 (1 : 8)

Klasyfikacja końcowa

I miejsce                             SP 2 Lwówek Śląski                        op. Mirosław Kobiałka