Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Wyniki szkolnego konkursu „NAJPIĘKNIEJSZA PALMA WIELKANOCNA”

Dnia 22 marca 2019 r. szkolna komisja konkursowa w składzie: Beata Hołyszewska, Anna Urbańska, Aleksandra Wrzesińska i Bogusława Piechurska przyznała miejsca następującym uczniom:  

KLASY PIERWSZE:

I m. Filip Drużga IB

II m. Filip Giecewicz IC

III m. Lidia Dębicka IA

Wyróżnienie:  Kacper Wieczorek IB, Julia Reich IB, Wiktoria Dymitroca IA,

Wiktor Baszak IC

 

KLASY DRUGIE:

I m. Adrian Kurciak IIA, Alan Thiel IIA

II m. Aleksander Złotek IIA, Oktawia Stec IIC

III m.  Amanda Reich IIC, Paweł Wawer IIB, Oskar Florczak IIB,

Lena Galek IIA

Wyróżnienie: Szymon Szymanowicz IIB, Nadia Kamoda IIA, Julia Wiśniewska IIA,

Maciej Wójtowicz IIB, Wiktoria Wierzbicka IIB, Nikola Murzyńska IIB,

Bianka Lupa IIA, Wojciech Bunikowski IIA, Aleksandra Suduł IIB

 

KLASA TRZECIA:

I m. Nadia Thiel IIIA

II m. Szymon Kukliński IIIA, Dominika Szawłowska IIIA

III m. Seweryn Skulski IIIA

 

KLASY CZWARTE:

I m. Marcel Zając IVB, Julia Pałasiuk IVC

II m. Kamil Filipczak IVA

III m. Maja Wróblewska IVB, Filip Siedlecki IVA

Wyróżnienie: Jacek Górski IVB, Krystian Wiżgała IVA, Amelia Szwemin IVA

 

KLASY PIĄTE:

I m.  Wiktoria Zamasz VA, Wiktoria Duszuk VA, Maria Skrzydłowska VB

II m. Kacper Szatan VC, Grzegorz Konarski VD

III m. Zofia Dzikowicka VC, Kornelia Troszczyńska VB

Wyróżnienie: Lena Żemła VA, Weronika Burniak VA, Wiktoria Florczak VA

 

KLASY SZÓSTE i  SIÓDME:

I m. Elżbieta Stempin VIIA,  Oliwia Staszkowian VID, Lena Zimmer VID

II m. Jakub Samoraj VIE, Amelia Kuklińska VID

III m.  Bartosz Szawłowski VIB, Kacper Wójtowicz VIB,

Wiktoria Wróblewska VIB

 

KLASY ÓSME:

I m. Paulina Kuklińska VIIIA, Piotr Podobiński VIIIA

II m. Oliwer Gul VIIIC, Julia Szczerbaniewicz VIIIC, Wiktoria Szczerbaniewicz VIIIC, Amelia Piechurska VIIIA, Julita Samoraj VIIIIA

Na etap powiatowy konkursu do Szkoły Podstawowej nr 1 zostały wytypowane prace uczniów: Oliwiii Staszkowian VID, Aleksandra Złotka IIA, Marcela Zająca IVA, Adriana Kurciaka IIA, Filipa Drużgi IB, Kornelii Troszczyńskiej VB,

Wiktorii Zamasz VA.

 

Prace konkursowe zostaną również przekazane na X Rodzinny konkurs „Mój pomysł na palmę wielkanocną” do Świeradowa Zdroju.

 

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy na obejrzenie wystawy do budynku C, pierwsze piętro.

Beata Hołyszewska


Przejdź do góry