DZIADKOWIE TO NASI KRÓLOWIE

Styczeń zawsze bywa syty. Karnawałem  się objawia. Lecą pląsy i zabawy – każdy życia jest ciekawy.

Miesiąc niesie piękne święto. Więc przedstawiam na tej liście – Dziadek z Babcią są oczywiście. Z tej okazji zaszczyt mamy i do naszego przedszkola zapraszamy. I na wieki w każdej pamięci niech się zawsze dzień ten święci.

Chociaż mamy po 5 i 6 lat pokażemy Wam swój świat, jasełkowe przedstawienie i laurkę wraz z życzeniem. Inscenizacja wywołała eksplozję wzruszeń, uśmiechów i dumy na twarzy Dziadków i rodziców. Na sali panowała ciepła, rodzinna atmosfera.

Po programie artystycznym magicznej chwili nie było końca. Dzieci udały do swoich Dziadków z własnoręcznie wykonanymi laurkami i prezentami. W tle można było usłyszeć rzekę wspaniałych życzeń i pocałunków. Osłodą tej pięknej uroczystości były domowe wypieki rodziców. Słodkie smaki w ustach były chwilą a rodzinna miłość i wspomnienia zostaną na zawsze.

Dziękuję wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu imprezy.

Przy oprawie muzycznej pomagał uczeń Alan Sowa.

wychowawca Marzena Markulak