- Odwiedziny: 3094240
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim
-
Statystyki
Podsumowanie XIII Powiatowego Konkursu Twórczości Plastycznej "Dekoracje świąteczne z masy solnej- Kolorowe Święta z motywem patriotycznym..."
To już trzynasta edycja niezwykle popularnego i lubianego przez uczniów konkursu, który co roku aktywizuje uczniów z naszej szkoły, ale przede wszystkim dzieci i młodzież z powiatu lwóweckiego.
W tym roku w konkursie wzięło udział 10 szkół powiatu lwóweckiego. Komisja miała niezwykle trudny wybór ze względu na ilość prac oraz wspaniałe pomysły i twórcze podejście do tematu konkursu.
W kategorii 7-10 lat przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:
I m. Alicja Laszczyńska Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu
II m. Martyna Frydrych Szkoła Podstawowa w Uboczu
III m. Wiktoria Dymitroca Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim
wyróżnienia:
1. Adrian Kurciak Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim
2. Julia Reich Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim
3. Nadia Thiel Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim
4. Marcel Nerko Szkoła Podstawowa nr 1 w Lwówku Śląskim
5. Bartosz Kryza Szkoła Podstawowa w Niwnicach
6. Dominik Lech Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim
7. Zuzanna Woźniak Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim
8. Paweł Szerszeniuk Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu
9. Weronika Wach Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim
W kategorii 11-14 lat przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:
I m. Lena Szmajło Szkoła Podstawowa w Pławnej
II m. Amelia Radyno Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu
III m. Łukasz Szmajło Szkoła Podstawowa w Pławnej
wyróżnienia:
1. Oliwia Staszkowian Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim
2. Karol Podobiński Szkoła Podstawowa w Pławnej
3. Julia Łastowska Szkoła Podstawowa we Wleniu
4. Wiktoria Gawlak Szkoła Podstawowa w Uboczu
5. Elżbieta Stempin Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim
6. Kajetan Chorążyczewski Szkoła Podstawowa w Pławnej
7. Aleksander Bagiński Szkoła Podstawowa w Płóczkach Górnych
Ponadto przyznano nagrody specjalne:
1. Starosty Lwóweckiego p. Daniela Koko- Maciej Zieliński Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim
2. Starosty Lwóweckiego p. Daniela Koko- Marek Magierowski Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu
3. Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Marioli Szczęsnej- Dominik Radyno Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu
4. Przewodniczącego Rady Miejskiej Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Dawida Kobiałki- Dominik Kossowski Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu
5. Przewodniczącego Rady Miejskiej Gminy i Miasta Lwówek Śl. p. Dawida Kobiałki- Dawid Kossowski Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubomierzu
6. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śl. p. Krzysztofa Bielińskiego- Andrzej Horbanowicz Szkoła Podstawowa w Niwnicach
7. Dyrektora Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji p. Haliny Klebanowicz- Wiktoria Sulich Szkoła Podstawowa w Pławnej
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim szkołom, które wzięły udział w naszym konkursie oraz wszystkim sponsorom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody dla autorów najpiękniejszych prac. To dzięki nim mogliśmy nagrodzić tak wielu uczniów, uczestników konkursu.
Uroczyste wręcznie nagród i wyróżnień odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim dnia 8 grudnia 2018 r. Na wystawę pokonkursową zapraszamy do Kościoła Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim w dniach 19 grudnia 2018 r. do 8 stycznia 2019 r.
WYNIKI KONKURSU SZKOLNEGO:
Klasy I-IV
I m. Maja Grześków IVB
II m. Bartosz Ryba IVB
III m. Lidia Dębicka IA
wyróżnienia:
1. Maja Witkowska IVB
2. Milena Witkowska IVB
3. Kacper Przybyło IC
4. Nikola Murzyńska IIB
5. Aleksander Złotek IIA
6. Weronika Zabłocka IIA
7. Nadia Kamoda IIA
8. Amanda Reich IIC
9. Alan Thiel IIA
10. Natalia Górska IIIA
11. Maja Ryba IIC
12. Filip Giecewicz IC
13. Alex Proski IIB
14. Aleksandra Horanin IIB
15. Lena Galek IIA
16. Oskar Florczak IIB
17. Kacper Wieczorek IB
Klasy V-VIII
I m. Wiktoria Żwirska VA
II m. Julia Szczerbaniewicz VIIIC
III m. Adrian Hetel VD
wyróżnienia:
1. Agata Pawlik VA
2. Wiktoria Florczak VA
3. Bartosz Szawłowski VIB
4. Wiktoria Szczerbaniewicz VIIIC
Organizatorzy: Aleksandra Wrzesińska, Ewa Siwka, Barbara Łankowska i Beata Hołyszewska.