Śniadanie daje moc!

16 listopada 2018 roku w naszej szkole, co prawda z niewielkim opóźnieniem, ale za to z jakim rozmachem odbyła się coroczna akcja Śniadanie daje moc!

Tym razem wszystkie klasy 1-3 oraz oddział przedszkolny 4-latków wzięły udział profesjonalnych warsztatach kulinarnych przygotowanych przez wspaniałych uczniów z  Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych ZSET starsze koleżanki zapoznały dzieci ze sposobami przygotowania kanapek, tortilli, szaszłyków i naleśników.

Dodatkowo dzieci pomagały przygotować witaminowy sok ze świeżych warzyw i owoców, a także próbowały składać ozdobne serwetki. Dzieci dowiedziały się także do jakiej szkoły można iść w przyszłości, aby zostać kucharzem lub hotelarzem.

140 dzieci z naszej szkoły najpierw przygotowało a następnie zjadło przepyszne i zdrowe śniadanie - wszyscy wyszli z zajęć z pełnymi brzuszkami i uśmiechami na twarzy.

Więcej zdjęć: https://photos.google.com/u/1/share/AF1QipMRaxaJ0nPb93y_GABXGD7N2yox4EbTr9KPG7kfMq2wUsdQobXU6ncFJoLOmcagfA?key=ZUk4d0V2VjE1bHJGc3VHTGxhNm5GeU9IdGhVNk1B